اخبار زیادی در خصوص لیست خروج استقلال به گوش می رسد. میعاد یزدانی اولین بازیکنی بود که جدایی خود از استقلال را قطعی کرد و به تیم سابقش سپیدرود بازگشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در قلب خط دفاع هم استقلال وضعیت جالبی ندارد. محمدحسین کنعانی زادگان پس از یک فصل مصدومیت با مصاحبه تندی که علیه سرمربی تیم داشت، قطعا از استقلال جدا خواهد شد. مگویان هم ساز جدایی کوک کرده و تمایل زیادی به ماندن ندارد.

 

از طرفی دیگر رابسون جانواریو که یک فصل قرضی برای استقلال بازی کرد، معلوم نیست که برای فصل بعد بتواند رضایت نامه خود را از تیم برزیلی بگیرد یا نه.

 

پادوانی هم با پیشنهاد تخفیف مبلغ قرارداد مواجه شده. او که قراردادی یک میلیاردی با آبی ها دارد، طبق گفته باشگاه باید 50 درصد از قرادادش را کاهش دهد تا امکان حضور او در تیم فراهم باشد.

 

وریا غفوری، فرشید باقری و امید ابراهیمی هم بازیکنانی هستند که هر کدام با دلایل مختلفی شاید فصل آینده در استقلال نباشند. حتی امید نورافکن هم می تواند یکی از جدا شده ها باشد. او که قرار بود قراردادش را پیش از جام جهانی جوانان تمدید کند، نه تنها این کار را نکرد بلکه این روزها صحبت از پیشنهادات مختلف خارجی او به گوش می رسد.

 

انتهای پیام/