بازیکن تیم ملی فوتبال ضمن تاکید بر اینکه روی حمایت هواداران حساب می کنند گفت: بازی برابر مونته نگرو که در اروپا از جایگاه بالایی برخوردار است، تجربه خوبی بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی کریمی با اشاره به دیدار تیم ملی فوتبال ایران با مونته نگرو که به برتری ملی پوشان کشورمان انجامید گفت: مسابقه بسیار خوبی برای ما در مقابل یک تیم خیلی خوب بود چرا که مونته نگرو در مرحله انتخابی جام جهانی در اروپا در جایگاه بسیار خوبی (درگروه خود) هستند.  ما این فرصت را داشتیم که بازیکنان جدیدی را آزمایش کنیم.  به عقیده من ما نمایش خوب و آزمون خوبی را پشت سر گذاشتیم.

وی در خصوص کیفیت تیم حریف در ادامه بیان کرد: برای ما بسیار خوب است که در مقابل این حریفان قرار بگیریم و در طول مسابقه تا این حد تحت فشار باشیم.  مصاف با مونته نگرو باعث شد تا  سطح کیفیت و بازیکنان بالا رود و موجب رقابت بیشتر ما می‌شود.

کریمی در پایان درباره مسابقه با ازبکستان  گفت: ما اکنون ۷ روز جهت بازیابی (ریکاوری) و آمادگی برای مسابقه با ازبکستان فرصت داریم. این مسابقه سال برای ما خواهد شد. ما این فرصت را خواهیم داشت تا با حمایت هواداران مان مسابقه دهیم. من این پیام را به آنها می‌فرستم که ما روی حمایت آنها در استادیوم حساب می کنیم  به سبب آنکه وقتی باهم هستیم ما قوی تریم.

 

انتهای پیام/