یک روزنامه معتبر دولتی روسیه از احتمال جدایی بازیکنان تیم روستوف پس از کناره‌گیری قربان بردیف، سرمربی ترکمنستانی این تیم خبر داد.

،

 روزنامه ایزویستای روسیه در نسخه اینترنتی خود به نقل از یک منبع معتبر اعلام کرد تمامی ستاره‌های تیم روستوف آماده هستد تا پایان ماه جاری میلادی به‌صورت دسته‌جمعی این تیم را ترک کنند.

این روزنامه روسی در ادامه گزارش خود نوشته است: تمامی بازیکنان تیم روستوف می‌توانند به‌صورت رایگان این تیم را ترک کنند و احتمالاً پایان ماه میلادی جاری باید شاهد از هم پاشیده شدن اسکلت و شکستن کمر تیم روستوف باشیم.

منبع خبری روزنامه ایزویستا در باشگاه روستوف تأکید کرده است که اتمسفر تیم آزمون و عزت‌اللهی پس از جدایی قربان بردیف ترکمنستانی بسیار سنگین است و وعده‌های داده شده به بازیکنان عملی نشده‌اند. بازیکنان تیم روستوف پیش از این به‌خاطر حضور قربان بردیف می‌توانستند وعده‌های مالی باشگاه روستوف را بپذیرند و در بهار گذشته نیز با اصرار این مربی ترکمنستانی توانستند پاداش‌های خوبی دریافت کنند. در شرایط فعلی بدهی‌های باشگاه روستوف به بازیکنان و پرسنل این تیم از چند ماه فراتر رفته و قسمتی از مطالبات فصل گذشته نیز هنوز پرداخت نشده است.

روزنامه ایزویستا سپس خاطر نشان کرده است: بسیاری از بازیکنان تیم روستوف آماده اقدامات افراطی هستند، بازیکنانی که می‌خواهند با توجه به وضعیت دشوار تیم‌شان اقدام به فسخ یک جانبه قراردادهای خود کنند.

در یکی از همین موارد الکساندر بوخاروف، مهاجم کلیدی تیم روستوف به هواداران این تیم اعلام کرد هنوز مطالبات فصل گذشته خود را دریافت نکرده است. نوبوا، نووسلف باستوس، سوسلان و چند بازیکن تأثیرگذار دیگر تیم روستوف هم ساز جدایی کوک کرده‌اند.

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: روستوف روسیه -