به گزارش فرتاک ورزشی،

 سوشا مکانی بعد از دو فصل دوری از لیگ برتر می‌خواهد به ایران برگردد. بازیکنی که با خاطرات بد فنی و حاشیه‌ای ایران را ترک کرد حالا بعد از مدتی استراحت و تمدد اعصاب روی نیمکت قرار است به ایران بیاید و تنها فولاد را خواهان خود می بیند.

او برای برگشتن به لیگ برتر با یک مشکل بزرگ مواجه است و آن هم رقم رضایت نامه است. فولاد برای جذب سوشا مکانی باید 100 هزار یورو یعنی مبلغی معادل 500 میلیون تومان به تیم سابق سوشا بپردازد. مبلغی که ناگفته پیداست در توان فولادی‌ها و بیشتر تیم‌های ایرانی نیست.

سوشا مکانی راضی شده این مبلغ را خودش بپردازد، اما از این اتفاقات و این که چه کسی پول را می‌دهد و چقدر می‌دهد که بگذریم می‌رسیم به پولی که به باشگاه نروژی می‌رسد. یک باشگاه نروژی یک دروازه بان بی نام و نشان را جذب کرد و بیشتر از او روی نیمکت یا سکو استفاده کرد و در نهایت هم 500 میلیون تومان می‌گیرد تا او را آزاد کند. این در حالی است که ما بازیکنان تراز اول و فیکس تیم‌های‌مان را مفت و مجانی از دست می دهیم بی این که حتی یک ریال بابت آن‌ها دریافت کنیم. اگر بازیکن خارجی هم پایش به ایران برسد یا نتیجه‌اش پرداخت میلیاردی است یا جریمه های منجر به محرومیت و کسر امتیاز. شاید اگر قراردادهایی بی اشتباه‌تر و بی گاف‌تر ببندیم شاید فوتبالمان از این حال و روز بد و ورشکستگی کمی نجات پیدا کند.

 

انتهای پیام/