بدون شک در تیمی هم مانند استقلال و پرسپولیس ، کار کردن بسیار مشکل تر از دیگر تیم ها می باشد و علی رضا منصوریان نیز بایستی در این خصوص هشیار باشد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، استقلال تیم بزرگی است که کار کردن در آن مانند هر تیم بزرگ دیگری حواشی و دردسرهای خاص خودش را دارد .استقلال در حالی برای برگزاری اردوی تدارکاتی راهی ارمنستان شده که تمرینات آخر این تیم در تهران، با حاشیه‌هایی همراه بود. با حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال، شور و شعف به اردوگاه این تیم بازگشته است.

 این موضوع در کنار جذب ستاره‌های جدید باعث شده فعلا تمرینات استقلال تماشاگران زیادی داشته باشد. فصل گذشته خیلی از جلسات تمرینی آبی‌پوشان پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شد، اما منصوریان اعلام کرد به این قاعده پایان می‌دهد و درها را به روی مردم باز می‌کند. با این وجود در همین مدت کوتاهی که از زمان آغاز تمرینات استقلالی‌ها می‌گذرد، رفتارهای برخی تماشاگران در جلسات تمرینی دردسر درست کرده و باعث ناراحتی کادرفنی شده است.

 مثلا سه روز پیش یکی از تماشاگران به طور مخفیانه در حال فیلمبرداری از تمرین استقلال و نیز نحوه آموزش منصوریان به همکارانش بوده که با فریادهای اعتراضی آقای سرمربی ناچار شده به کارش پایان بدهد.

همچنین در جریان برگزاری مسابقه دوستانه اخیر بین تیم‌های بزرگسالان و امید استقلال، یک هوادار درست وسط بازی به زمین پریده و از منصوریان تقاضای عکس سلفی کرده که همین مساله جار و جنجال زیادی را به وجود آورده است!