دو تیم مس رفسنجان و خونه به خونه مازندران در هفته ی دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، مس رفسنجان که در دیدار اولش مقابل پارس جنوبی جم با نتیجه 1-0 شکست خورده است، درحالی پای به این مسابقه می گذارد که مدیران این تیم نامه ای به فدراسیون ارسال کرده و خواستار برخورد جدی با داور بازی با پارس جنوبی شدند زیرا گل صحیح احسان پیرهادی را کمک داور مسابقه آفساید اعلام کرده بود.

خونه به خونه که بازیکن میلیاردی اش در هفته ی اول، بسختی از استقلال اهواز سه امتیاز گرفت، در حالی به مصاف رفسنجانی ها می روند که تمریناتش را به طور منظم پیگیری کرده است و بدون هیچ غایبی پای به این مسابقه خواهد گذاشت.

مس رفسنجان و خونه به خونه تاکنون دو بار به مصاف هم رفته اند، که مازندرانی ها در بازی رفت فصل گذشته 1-0 به برتری رسیدند اما رفسنجانی ها در ورزشگاه شهدا رفسنجان، 2-1 به برتری رسیدند و شکست تلخی را به خونه به خونه تحمیل کردند.

در جدول فعلی رده بندری لیگ یک، خونه به خونه با تفاضل گل 1+ در جایگاه ششم قرار دارد و مس رفسنجان نیز با تفاضل گل 1- در جایگاه چهاردهم قرار گرفته است.

ترکیب احتمالی دو تیم

مس رفسنجان: سجاد بیرانوند - امیر تیزرو - میثم خداشناس - علی اکبر حیدرنیا - محمد حسین حیدری - امیر خدامرادی - علیرضا محمودی - آرمان رمضانی - محمد ابراهیم رضا زاده - محسن ورزکار - احسان پیرهادی

خونه به خونه: محسن فروزان - حنیف عمران زاده - مازیار زارع - سعید صادقی - حامد زمانی - پژمان نوری - میثم نقی زاده - هادی خیری - عباس محمدرضایی - حمید کاظمی - محمد غلامی

کوبل داوری این دیدار برعهده ی کوپال ناظمی–حافظ عظیمی–محمد نوری و ابوالفضل گرجی می باشد و ناظر این دیدار نیز محسن قهرمانی است.

گفتنی است این دیدار راس ساعت 17:15 در ورزشگاه شهدای رفسنجان برگزار خواهد شد.

نویسنده: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/