بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: دوست دارم از تراکتور به اروپا بروم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،سعید آقایی در خصوص بازی تیمش برابر ماشین‌سازی که به برتری دو بر صفر تراکتور به پایان رسید، اظهار کرد:  فوتبال با کیفیتی به نمایش گذاشتیم و کسب سه امتیاز خیلی خوشحال کننده است. هواداران دو تیم در کنار یکدیگر و بدون توهین، تیم‌های مورد علاقه‌شان را تشویق کردند و این صحنه ‌ها از زیبایی‌های فوتبال است.

آقایی در خصوص صحنه‌ای که داور خطای پنالتی اعلام کرد، گفت: در آن صحنه توپ را جلوی پایم انداخته و استارت زدم که بازیکن حریف با دستانش مانع حرکتم شد و این صحنه کاملأ پنالتی بود.

وی با بیان اینکه دوست دارم بازهم به تیم ملی دعوت شوم، بیان کرد: می‌خواهم به تیم ملی دعوت شده و در لباس مقدس تیم ملی افتخار آفرینی کنم.

آقایی با بیان اینکه امسال از هفت تیم لیگ برتری پینهاد داشتم، گفت: رقم پیشنهادی برخی تیم‌ها 400 میلیون تومان بیشتر از قرارداد کنونی‌ام با تراکتور بود، اما با این‌حال به حرف قلبم گوش داده و معتقدم با ماندن در تراکتور بهترین تصمیم عمرم را گرفتم. برخلاف شایعات قرارداد من ترکمانچای نبود، حتی برای گرفتن رضایتنامه از گسترش فولاد چک شخصی دادم که اگر رقمش را بگویم همه تعجب می‌کنند.

وی درپایان و در پاسخ به سوالی درباره هم پستی بودنش با نادری در تراکتورسازی، گفت: دوست دارم نادری آنقدر پیشرفت کند که به جای من بازی کند.

 

انتهای پیام/