بادران تهران و فولاد یزد در هفته ی دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر فردا دیداری مهم را برگزار خواهند کرد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، بادران تهران در حالی به مصاف فولاد یزد می رود که تمریناتش را در تهران پیگیری کرده است و از حواشی این هفته ی بادرانی ها عدم برگزاری بازی دوستانه با داماش گیلان است. در حالی که همه چیز برای بازی با گیلانی ها فراهم بود، ناگهان میثاقیان این بازی را لغو کرد. بادرانی ها هفته ی اول مغلوب سپیدرود شدند.

شاگردان میثاقیان فرصت چندانی برای جلب رضایت مالک باشگاه ندارند چون از دست دادن هر امتیازی در اوایل فصل، آنها را از هدفی که دارند دور می کند و بر همین اساس دکتر قربانی نمی تواند خیلی منتظر بماند تا ببیند که برنامه های اکبر میثاقیان چه وقتی نتیجه می دهد.

اما آن سوی میدان، فولاد یزدی قرار دارد که در چند روز گذشته دو-سه مهره به تیم خود اضافه کرده و تیم خود را پرقدرت تر کرده است و مقابل بادرانی ها با تمام قوا حاضر خواهند شد.

نکات قابل توجه

*این دو تیم روی هم رفته یک گل به ثمر رساندند و آن گل را نیز علی بیک زاویه از فولاد یزد به ثمر رسانده است.

*در جدول فعلی رده بندری لیگ یک، فولاد یزد با تفاضل گل (0) و با یک امتیاز، در جایگاه یازدهم قرار دارد و بادران نیز با تفاضل گل (1-) و با صفر امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار گرفته است.

*دو تیم بدون مصدوم و محروم در این دیدار به مصاف هم خواهند رفت.

*دو تیم تا به حال هیچ بازی رسمی ای را رودر روی هم انجام ندادند و همین امر موجب عدم شناخت دو تیم از یکدیگر شده است.

کوبل داوری این دیدار برعهده ی جواد رحیم زاده – میلاد قاسمی – مهدی مسعودی و علی بای می باشد و ناظر این دیدار نیز کریم اصغرزاده است.

گفتنی است این دیدار راس ساعت 18 در ورزشگاه اکباتان برگزار خواهد شد.

نویسنده: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/