توماس مولر معتقد است متس هوملس نباید از سوی طرفداران دورتموند مورد سرزنش قرار بگیرد و باید از او تقدیر هم بشود.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / پیش از برگزاری دیدار حساس سوپرجام آلمان بین دو تیم بایرن‌مونیخ و بوروسیا دورتموند، توماس مولر از متس هوملس هم‌تیمی‌اش حمایت کرد.

مولر درباره هو شدن احتمالی متس هوملس گفت: «به نظر نمی‌رسد هوملس از شرایطی که احتمالاً در این بازی پیش خواهد آمد، هراسی داشته باشد. سوت‌های اعتراض‌آمیز هواداران دورتموند و هو کردنش هم به نظرم کاملاً بی‌معنی خواهد بود. متس سال‌ها برای دورتموند بازی کرد و نقش مهمی در موفقیت‌های اخیر این تیم داشته است، بنابراین هواداران دورتموند باید از او قدردانی کنند. در مقابل ما هم بازیکن بسیار باتجربه‌ای را به خدمت گرفتیم که به خوبی بازیکنان اطرافش می‌تواند ارتباط برقرار کند و عقایدش را با آنها در میان بگذراد. هوملس، خرید خیلی خوبی بود. می‌دانیم که هوملس می‌تواند بازیکن خیلی مهمی برای ما باشد، اما روی او هم فشاری نخواهیم آورد. او توانایی‌های زیادی از جمله کار با توپ دارد.»

مولر در پایان از پپ گواردیولا سرمربی سابق بایرن‌مونیخ هم تمجید کرد: «پپ رکورد و آمار بدی از خود در بایرن بر جا نگذاشت.  قبول، او یک جامی را که باید نتوانست برای بایرن به ارمغان بیاورد و این قطعاً بد است. به هر حال بحث همیشه این است که برای رسیدن به اهداف باید عملکرد خوبی داشت و کمی هم خوش‌شانس بود.»

مولر در مورد سوپرجام هم بیان کرد: «ما سه سال است که این جام را نبرده‌ایم و همین انگیزه کافی در ما برای تقابل با دورتموند ایجاد کرده است. سوپرجام، چیزی بین یک جام مهم و یک بازی آزمایشی است. اگر بایرن با دورتموند تقابل کند، بازی می‌شود که کل آلمان تماشایش می‌کنند.»

 

انتهای پیام/