مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: حق‌مان مقابل استقلال تساوی نبود و با بی‌دقتی سه امتیاز را از دست دادیم.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،مرتضی آقاخان درباره بازی با استقلال و تساوی پیکان در این مسابقه اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم در بازی با استقلال تهران به بهترین شکل برنامه‌های تاکتیکی کادرفنی را در زمین پیاده کنیم و از سوی دیگر ناراحت بابت سه امتیازی که حق‌مان بود اما با بی‌دقتی و عدم تمرکز از دست دادیم. 


وی ادامه داد: ما در چند بازی قبل به جز بازی با تراکتورسازی به راحتی می‌توانستیم مقابل صبا و گسترش به پیروزی برسیم اما به خوبی از فرصت‌های‌مان استفاده نکردیم. به هرحال طبیعی است چون تیم تازه به لیگ برتر آمده و زمان می‌برد تا به هماهنگی کامل برسد. 

مهاجم پیکان درباره گل به استقلال و شادی گلش که حسابی حاشیه‌ساز هم شد، گفت: من همان بعد بازی از علیرضا منصوریان بابت شادی گلم عذرخواهی کردم چون اصلا برنامه‌ای برای ناراحت کردن این مربی و هواداران تیم بزرگ استقلال نداشتم.

وی افزود: خوشحالی من فقط به خاطر احساسی شدن و بی‌تجربگی بود و حتی خبرنگاران از من پرسیدند که مگر تو پرسپولیسی هستی که اینگونه شادی کرد که من در جواب گفتم اصلا بحث این مسائل نیست. من به همه هواداران تیم‌ها به خصوص تیم‌های استقلال و پرسپولیس که تیم‌های بزرگی هستند احترام می‌گذارم و بازهم می‌گویم برنامه‌ای برای ناراحت کردن هواداران استقلال نداشتم. 

 

انتهای پیام/