بارسلونا همچنان در تلاش است تا یک مهاجم جدید به خدمت بگیرد و گفته می شود که تا پیش از شروع رقابت های لالیگا، بازیکن مدنظر را جذب خواهد کرد. .

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / کار بارسلونا برای جذب مهاجم جدید بدین دلیل سخت شده است که همه می دانند در صورت پیوستن به بارسا باید ذخیره مسی، سوارز و نیمار باشند. نولیتو، گامیرو، ژسوس و ویه تو به همین دلیل پیشنهاد بارسا را رد کرده و راهی تیمی دیگر شدند.

مدیر ورزشی بارسلونا با این وجود وعده داده است که کار پیوستن مهاجم جدید تا پیش از شروع لالیگا به سرانجام خواهد رسید.

موندودپورتیوو در همین رابطه ادعا کرده است که بارسلونا برای جذب پاکو آلکاسر، مهاجم 22 ساله والنسیا با این تیم وارد مذاکره شده است. آلکاسر که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی اسپانیا و حتی گلزنی برای این تیم را در در کارنامه دارد،سخت مورد توجه لوئیس انریکه قرار گرفته و به همین دلیل او در حال حاضر گزینه اول آبی اناری ها محسوب می شود هرچند که باشگاه والنسیا در مذاکرات اولیه تمایلی برای فروش این بازیکن نشان نداده است.

رقم فسخ قرارداد آلکاسر 80 میلیون یورو است ولی بارسا در تلاش است با 30 میلیون یورو این انتقال را نهایی کند. طبق گفته مسئولان بارسلونا، رسیدن به توافق به والنسیا ممکن است به طول بینجامد.

 

انتهای پیام/