لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین، تایید کرد که از تصمیمش برای خداحافظی از بازی های ملی تجدید نظر کرده و بار دیگر برای آلبی سلسته به میدان خواهد رفت.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / بعد از شکست آرژانتین در فینال کوپا آمه‌ریکا مقابل شیلی که به از دست رفتن سومین جام در دو سال گذشته برای این تیم منجر شد، مسی اعلام کرد از بازی های ملی خداحافظی می کند؛ اما او بعد از صحبت با ادگاردو بائوسا، سرمربی جدید تیم ملی آرژانتین، تصمیم گرفت بار دیگر برای تیم ملی کشورش بازی کند.

او در بیانیه ای که منتشر کرد، نوشت:" دیدم که مشکلات زیادی در فوتبال آرژانتین وجود دارد و نمی خواستم من هم مشکل دیگری ایجاد کنم. نمی خواهم ضربه ای به تیم وارد شود. من همیشه برعکس این عمل کردم و به دنبال کمک به تیم بودم.

باید چیزهای زیادی در فوتبال آرژانتین درست شود اما باید این کار را از داخل انجام داد؛ نه با انتقاد از بیرون. بعد از فینال اخیر، چیزهای زیادی از ذهنم گذشت و من به طور جدی به خداحافظی از تیم ملی فکر کردم اما من این کشور و این پیراهن را خیلی دوست دارم. از همه کسانی که می خواستند من همچنان برای آرژانتین بازی کنم، تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم هرچه زودتر آنها را خوشحال کنم."

 

انتهای پیام/