مهاجم هندوراسی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در بازی با گسترش فولاد کاملا مستحق برد بودیم و خیلی فوتبال خوبی را بازی کردیم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، جری بنگتسون مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن درباره مسابقه این تیم با گسترش فولاد گفت: خوشحالم که گل زدم و در اولین بازی که فیکس بودم شروع خوبی داشتم اما متاسفانه تیم به سه امتیاز نرسید و به همین دلیلی نمی توانم زیاد خوشحال باشم.

وی ادامه داد: ما در این بازی کاملا مستحق برد بودیم و به بازی تسلط داشتیم و خیلی فوتبال خوبی را بازی کردیم. ذوب آهن تیم خیلی خوبی است که فوتبال را تاکتیکی بازی می کند و امیدوارم امسال نتایج خوبی بگیریم.

بنگتسون درباره شرایط خودش در ذوب آهن گفت: به هر حال ذوب آهن تیمی است که آقای گل محمدی سرمربی آن بوده و در این دو سه سال تغییرات زیادی نداشته و تقریبا اسکلت تیم فصل قبل و دو فصل قبل باقی مانده است. اگر به ارنج تیم نگاه کنید بازیکن جدید چندانی در تیم نیست و من باید رقابت کنم و به هماهنگی با سایر نفرات برسم تا بتوانم خودم را جا بیندازم.

مهاجم ذوب آهن افزود: باشگاه خیلی خوبی داریم و همه مسائل خیلی خوب پیگیری می شود و از شرایط خودم اینجا راضی هستم. امکانات خوبی داریم و مربی خیلی خوبی داریم که به مسائل تاکتیکی و فوتبال بازی کردن اهمیت می دهد و دنبال ضدفوتبال نیست. من هم خوشحالم و به دنبال این هستم از فرصتی که پیش آمد بتوانم استفاده کنم. توانستم از توپ برگشتی که در اختیارم قرار گرفت استفاده کرده و آن را تبدیل به گل کنم و شروع خوبی داشته باشم اما به این یک گل اکتفا نمی کنم.

بنگتسون درباره تیم سابقش پرسپولیس گفت: به هر حال من بازیکن ذوب آهن هستم و بهتر است درباره ذوب آهن صحبت کنم ولی برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم. پرسپولیس باشگاه پرطرفداری است و نام من هم با این تیم گره خورد. پرسپولیس مهاجمان دیگری را گرفته و تیم بزرگی است و توانسته شروع خوبی داشته باشد.

مهاجم هندوراسی ذوب آهن در پایان درباره کیفیت لیگ ایران گفت: لیگ ایران از نظر کیفی و فنی شرایط خوبی دارد.  حضور ذوب آهن در آسیا برای من خیلی مهم است و انگیزه های زیادی دارم تا در لیگ قهرمانان آسیا هم عملکرد خوبی برای ذوب آهن داشته باشم و بتوانم مهره موثری باشم. همان طور که گفتم به این یک گل اکتفا نمی کنم و این می تواند شروعی برای عملکردهای خوب بعدی من باشد و امیدوارم بتوانم انتظارات سرمربی، باشگاه و هواداران خوب ذوب آهن را برآورده کنم.

 

انتهای پیام/