سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد اتفافات رخ داده بین سازمان لیگ فوتبال ایران و باشگاه‌های پرسپولیس و تراکتورسازی توصیحاتی را ارائه داد.

 به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،علی کاظمی در مورد بحث تبلیغات محیطی اظهار داشت: متأسفانه مدیران محترم باشگاه‌های پرسپولیس و تراکتورسازی بدون هماهنگی با این سازمان و اخذ مجوز رسمی اقدام به تبلیغ سامانه هواداری خود کرده‌اند و با ایجاد محدودیت در مسیر تعهدات این سازمان با بهره‌برداری از فضای تبلیغاتی زمین مسابقه در هفته چهارم لیگ برتر موجب وارد شدن ضرر و زیان به این مجموعه شده‌اند.

وی افزود: سازمان لیگ می‌توانست تا رفع محدودیت ایجاد شده اجازه برگزاری بازی این 2 تیم را ندهد اما به دلیل رعایت مسائل ایمنی و امنیتی، تنش‌زدایی و احترام به تماشاگران حاضر در ورزشگاه این کار به مصلحت نبود و ترجیح داده شد با مشورت مقامات مسئول تصمیم بهتر و منصفانه‌تری گرفته شود.

سرپرست سازمان لیگ فوتبال تصریح کرد: سازمان لیگ فوتبال ایران، این حق را دارد در چارچوب اساسنامه، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های صادره در رابطه با شرح وظایف و اختیاراتی که از طرف مدیران فوتبال تفویض شده است، اقدام و اعمال قانون کند.

کاظمی درباره اظهارات اخیر سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد پرونده رامین رضاییان گفت: با بررسی‌های صورت گرفته در رابطه با فسخ قرارداد منعقده فی مابین رامین رضاییان، کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران به‌درستی عمل کرده و ارجاع پرونده به کمیته حل اختلاف به منظور رسیدگی و حل اختلاف بین باشگاه و بازیکن در خصوص تبصره‌ای است که بین باشگاه پرسپولیس و رامین رضاییان توافق شده است.

 

انتهای پیام/