محمدرضا مهدوی که پیگیر کارهای رامین رضاییان برای انتقال به اروپا بود، پس از قرارداد دو ساله این بازیکن با باشگاه اوستند بلژیک توضیحاتی می‌دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدوی به جزئیاتی از قرارداد امضا شده اشاره می‌کند و همچنین درباره پیشنهاد استقلال به رامین، حرف‌های جالبی با خبرورزشی  می‌زند.

*آقا تبریک. سرانجام قرارداد رامین را بستید!

بله، خدا را شکر. به کمک شما دوستان و تلاش خود رامین، این قرارداد امضا شد. ان‌شا‌ءا... مابقی بچه‌ها را هم بتوانیم ترانسفر کنیم تا حضور خوبی در فوتبال اروپا داشته باشند. درباره قرارداد رامین هم باید بگویم همان‌طور که در جریان هستید، دو ساله است.

*رقم قراردادش چقدر است؟

متأسفانه نمی‌توانم رقم قرارداد را بگویم ولی در این حد بگویم که رقم خوبی است. آپشن‌های خوبی هم دارد. علاوه بر خانه به او ماشین هم می‌دهند. در اروپا بازیکنان در باشگاه یک طورهایی زندگی می‌کنند و تنها برای خواب به خانه‌شان می‌روند. رامین صبحانه، ناهار و شامش را هم در باشگاه می‌خورد. اگر تعداد مشخصی بازی هم انجام دهد، پاداش می‌گیرد. یک چیز درباره او بگویم. رامین بازیکن جام جهانی‌ است و شک نکنید در آینده‌ای نه چندان دور قرارداد او چند برابر می‌شود. رامین شانس درخشش در اروپا را دارد و با تیمش هم به پلی‌‌آف یوفا کاپ می‌رود. ان‌شا‌ءا...  به مرحله گروهی برسند. رامین خیلی دوست دارد این اتفاق بیفتد و بتواند در اولین سال حضورش در اروپا در یوفا کاپ بازی کند.

*سال دوم قرارداد او به چه شکل است؟

سال دوم توافقی است. یعنی اگر دو طرف توافق کنند، به همکاری‌شان ادامه می‌دهند. ایجنت‌های ما مسلط به کار هستند و قرارداد خوبی بسته‌اند.

*مدیرعامل و سرمربی پس از امضای قرارداد چیزی نگفتند؟ با رامین حرف زدند؟

مدیرعامل که خواهان امضای قرارداد بود. مربی هم بیشتر نظرش روی حضور رامین در تست‌های پزشکی بود نه ورزشی. یعنی اصرارش بیشتر پزشکی بود. وقتی بازیکنی را سریعاً به اردویشان در هلند می‌برند یعنی معلوم است که از اول خواهان او بودند.

*جلسه معارفه رامین برگزار شد؟

یک‌شنبه اختتامیه اردوی تیم بود. رامین را به کل تیم معرفی کردند و قراردادش ثبت هم شد. هفته آینده هم در یک مراسم که رامین هم حضور خواهد داشت، او را به رسانه‌ها معرفی می‌کنند و با پیراهن تیم جدیدش عکس می‌گیرد.

* این درست بود که استقلال به رامین رضاییان دو میلیارد پیشنهاد داده بود؟

پیشنهاد استقلال خیلی خوب بود. رقمش حتی بالاتر از دو میلیاردی بود که شما می‌گویید. رامین اما تصمیمش را از قبل گرفته بود و می‌خواست در اروپا بازی کند. نمی‌خواست حرف و حدیثی پیش بیاید. به همه احترام گذاشت و به اروپا رفت.

 

 

انتهای پیام/