مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:‌ تراکتورسازی فصل سختی را پیش‌رو دارد باید به اعضای تیم و بازیکنان جوان کمک کنیم تا به آمادگی برسند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرزاد حاتمی در انتهای دیدار تدارکاتی تراکتورسازی مقابل تیم ملی امید گفت: فصل سختی را پیش‌رو داریم باید به اعضای تیم و بازیکنان جوان کمک کنیم تا به آمادگی برسند و این بازیکنان عصای دست ما و کادر فنی تیم شوند. متأسفانه با کمبود بازیکن روبه‌رو هستیم اما جوانان با انگیزه‌ای داریم امیدوارم هرچه خیر است همان شود.

وی درباره شکست ۳ بر صفر تراکتورسازی مقابل تیم ملی امید گفت: بازی تدارکاتی برد و باخت دارد. ما دو بازی باختیم اما کسب تجربه کردیم. این جوانان رفته رفته بهتر می‌شوند و هرچه از لیگ بگذرد به آمادگی بیشتری می‌رسیم.

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی در رابطه با قرعه تیمش در هفدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: قرعه خوبی به ما نخورده است در همان ابتدای کار به پرسپولیس و استقلال خوردیم و در نیم‌فصل هم که می‌توانیم تیم را تقویت کنیم هنوز خودمان را پیدا نکردیم، باز هم باید با استقلال و پرسپولیس بازی کنیم. به هر حال این اتفاقی که افتاده اما تلاش می‌کنیم تا به وضعیت بهتری برسیم.

 

انتهای پیام/