سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان اعتقاد دارد که باتوجه به قرعه سختی که تیمش در چهار هفته ابتدایی لیگ داشته، عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته است.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، سیداکبر پورموسوی در خصوص عملکرد استقلال خوزستان در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر اظهار داشت: پس از بازی با نفت تهران تمرینات ما برای پنج روز تعطیل شد، چون بازیکنان‌مان خستگی زیادی در هفته‌های ابتدایی لیگ داشتند. اگر بازی سوپرجام با ذوب‌آهن را هم حساب کنید، ما پنج بازی سخت و فشرده را برگزار کردیم و بازیکنان‌مان از نفرات دیگر تیم‌ها خسته‌تر شدند. با این حال و باتوجه به قرعه سختی که در چهار هفته ابتدایی لیگ داشتیم، عملکرد بازیکنان ما مناسب بوده است و آنها نشان دادند این فصل هم تیمی هستند که روی آنها می‌توان حساب ویژه‌ای باز کرد. امیدوارم روزهای خوب پیش‌رو داشته باشیم.

 

وی افزود: نام تیم‌های بزرگی که در هفته‌های ابتدایی با آنها بازی کردیم، حساسیتی روی بازیکنان ما ایجاد نکرد و ما کار خودمان را انجام دادیم. با اینکه می‌توانستیم بهتر از این باشیم، اما از شرایط و نتایج راضی هستیم. در بازی با نفت هم شانس زیادی برای برنده شدن داشتیم تا در پایان این چهار هفته در جایگاه بهتری قرار بگیریم، اما این اتفاق رخ نداد و بازی به تساوی کشیده شد. ما در تعطیلات کار خواهیم کرد و مطمئناً نتایج‌مان بهتر از این خواهد شد، همان‌طور که اگر در بازی با نفت بازیکنان ما کمی سخت‌گیرانه‌تر بازی می‌کردند، سه امتیاز را به‌دست می‌آوردیم. تیم ما پس از تعطیلات به حداکثر امتیاز در سه دیدار پیش‌رو نیاز دارد تا در جایگاه بهتری بایستد.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص دعوت شدن سه بازیکن تیمش به اردوی جدید تیم ملی گفت: از این مسئله خوشحالم که بازیکنان‌مان نتیجه زحمات‌شان را گرفتند. باز هم می‌توانستیم دو سه نماینده دیگر در تیم ملی داشته باشیم. ما بازیکنان دیگری داریم که شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند. امیدوارم که آنها عملکرد خوب‌شان را ارتقا دهند تا بیشتر به چشم آمده و در آینده به تیم ملی دعوت شوند. این بازیکن باید در تیم ملی بهتر دیده شوند و مدنظر کی‌روش قرار بگیرند.

 

پورموسوی درباره مشکلات مالی این تیم و اینکه مسئولان باشگاه هنوز مطالبات فصل گذشته را پرداخت نکرده‌اند و پیش‌پرداخت قراردادهای این فصل هم پرداخت نشده است، خاطرنشان کرد: من از مسئولان استان و باشگاه می‌خواهم که نسبت به رفع مشکلات مالی اقدامات لازم را انجام بدهند. همان‌طور که گفتید مطالبات فصل گذشته تسویه نشده و پیش‌پرداختی هم به بازیکنان نداشته‌ایم. هرچند این موضوع باعث نشده بازیکنان ما انگیزه‌شان را از دست بدهند و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند که نتایج‌مان در چهار هفته ابتدایی لیگ مقابل حریفان قدرتمند رقابت‌ها، نشانگر این مسئله است.

 

وی در واکنش به این مسئله که آیا ادامه مشکلات مالی استقلال خوزستان را وارد حاشیه نخواهد کرد، اظهار داشت: من در ابتدای فصل تمام تلاشم را کردم این بچه‌ها را حفظ کنم. بعد از آن همه می‌گفتند که بازیکنان استقلال خوزستان به‌دلیل قهرمانی در فصل گذشته، برای این فصل بی‌میل و بی‌انگیزه شده‌اند و تلاش کردم که این اتفاق رخ ندهد. در حفظ بازیکنان با عملکرد خوبی که باشگاه داشت، موفق بودیم و بعد از آن بدون دغدغه تمرینات را شروع کردیم و بازیکنان باغیرت و مردانه لیگ را آغاز کردند. حالا انتظارم این است مسئولان استانی کمک کنند تا مشکلاتی که داریم را حل کنیم چون گروه ملی هم به تنهایی نمی‌تواند از پس این مشکلات بر بیاید. ما در آسیا هم حضور داریم و ممکن است با ادامه این روند به مشکل بخوریم. اکنون که تیم بدون حاشیه‌ای داریم و تا اینجا هم نمره قبولی گرفته‌ایم، باید تلاش کنیم تا بدون حاشیه پیش برویم و مشکلات مالی اثری روی ما نگذارد.

 

پورموسوی راجع به جذب دروازه‌بان جدید به جای گودرز داودی که رباط صلیبی پاره کرده است و قادر به همراهی استقلال خوزستان نیست، گفت: دو سه دروازه‌بان بومی مدنظرمان بوده که مسئولان باشگاه با آنها مذاکره کرده‌اند. اولویت ما جذب دروازه‌بان بومی و ایرانی است و اگر نتوانیم دروازه‌بان خوب جذب کنیم، سراغ دروازه‌بان خارجی خواهیم رفت.

منبع: افکار نیوز

انتهای پیام/