پیروزی رئال مادرید مقابل سویا در سوپرکاپ اروپا، جو فوق العاده حاکم بر این تیم را نشان داد و علیرغم شهرت باشگاه به ریخت و پاش در فصل نقل و انتقالات، زیدان تأکید می کند که خود را موظف به خرید بازیکنی جدید نمی داند

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی،اگر پیش فصل رئال مادرید تنها نمایانگر یک چیز بوده باشد، این است که بازیکنان زیادی از آکادمی باشگاه آماده اند تا نقش مهمی در ترکیب تیم ایفا کنند و اتحاد فوق العاده ای در رختکن تیم وجود دارد. در حالیکه قدرت و توان مالی رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات بر هیچکس پوشیده نیست، اما طبق گفته زیدان، این تیم نیازی به خرید های جدید ندارد.

تنها به خاطر اینکه خرید کرده باشیم، وارد بازار نقل و انتقالات نخواهیم شد. اگر ما کریستیانو رونالدو، بنزما یا گرت بیل را از دست بدهیم، لوکاس وازکز، مارکو آسنسیو، موراتا، ایسکو و هامس رودریگز را داریم.

با صحبت کمتر در مورد خرید های جدید احتمالی، باشگاه در حال حاضر بیشتر روی جدایی احتمالی یکی از میان هامس رودریگز یا ایسکو تمرکز کرده است. با وجود اینکه زیدان می خواهد هر دو بازیکن را حفظ کند، ظهور آسنسیو ممکن است یکی از آنها را به سمت در های خروجی باشگاه هدایت کند.

 

انتهای پیام/