تیم فوتبال مس کرمان در دومین هفته از رقابت‌های این فصل لیگ دسته اول کشور نیز به تساوی رسید تا دومین امتیاز این فصل را از بوشهر کسب کند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، تیم مس که هفته قبل برابر سپاسی در کرمان به تساوی رسیده بود، در این هفته در هوای بسیار گرم و شرجی بوشهر میهمان تیم ایرانجوان بود.

مس این بازی را با ترکیب آرمان شهدادنژاد، وحید اسماعیل‌بیگی، محمد رضا‌زینال‌خیری، بهنام داداش‌وند، حامد محمودی، مجید ایوبی، احمد زنده‌روح، مهدی دغاغله، سجاد اژدر، میلاد پورصف‌شکن و فرشید علیزاده به میدان رفت که در نیمه‌ی دوم محسن دلیر به جای دغاغله، علیرضا قاسمی به جای اژدر و مهدی تیکدری به جای علیزاده به میدان رفتند.

با وجود شرایط آب‌وهوایی نه چندان مناسب،مسی‌ها بازی خوبی را آغاز کردند و به گل اول این بازی نیز دست پیدا کردند.

در دقیقه‌ی 16 بازی احمد زنده‌روح برروی یک ضربه‌ی کرنر ارسال دقیقی برروی دروازه‌ی حریف داشت که این توپ با اشتباه مدافعان تیم بوشهری وارد دروازه‌ی ایرانجوان شد تا مس گل اول خود را خیلی زود به ثمر برساند.

بعد از این گل طبیعی بود که تیم میزبان سراپا حمله شود ودر حالی که مسی‌ها دفاع منطقی را در دستور کار داشتند اما بازهم در این بازی داور مسابقه با اعلام یک پنالتی به ضرر تیم مس، زمینه برای گل تساوی میزبان فراهم شد.

این دومین هفته متوالی است که داوران بازی علیه مس اعلام پنالتی می‌کنند که این ضربه را اسدزاده بازیکن تیم ایرانجوان تبدیل به گل کرد.

با این گل دو تیم در نیمه‌ی اول به تساوی یک بر یک به کار خود خاتمه دادند تا در نیمه‌ی دوم به دنبال استفاده از موقعیت‌های خود باشند.

اما در نیمه‌ی دوم که با سوت‌های عمدتا اشتباه داور علیه مس همراه بود، دو تیم بازی پایاپایی به نمایش گذاشتند و از موقعیت‌های گلی که به صورت جست و گریخته برروی دروازه‌ی هم تدارک دیدند استفاده نکردند تا در نهایت بازی با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کند.

با این تساوی مس از دو بازی خود صاخب دو امتیاز شد و در رده‌ی یازدهم جدول رده‌بندی لیگ یک این فصل کشور قرار گرفت.

 

انتهای پیام/