بعد از شایعات مختلف پیرامون جدایی زودهنگام از قهرمان یونان در المپیاکوس ماندنی شد تا همچنان امید اول خط حمله این تیم در فصل پیش رو لقب بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی، کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی باشگاه المپیاکوس بعد از نیم فصل حضور در این تیم و کسب عنوان قهرمانی لیگ یونان در روزها و هفته های گذشته در صدر اخبار و شایعات رسانه های یونانی پیرامون کوچ از این تیم قرار داشت اما با وجود این گمانه زنی ها و شایعات ملی پوش ایرانی در قهرمان یونان ماند و حالا به انتخاب اول سرمربی تیم در خط حمله تبدیل شده است.

المپیاکوس که در روزهای گذشته دو مهاجم جدید به جمع نفرات خود اضافه کرد در تمام بازی های پیش فصل ابتدا از کریم انصاری فرد به عنوان تک مهاجم در ترکیب اصلی بهره برده تا با این اتفاق رسانه های یونان از تصمیم نهایی "هاسی" سرمربی این تیم برای اعتماد بیشتر به مهاجم شماره 17 خود خبر بدهند.

انصاری فرد که در تلاش برای تثبیت جایگاه اصلی خود در ترکیب المپیاکوس است در بازی عصر دیروز برابر آلکمار در اردوی هلند 45 دقیقه پرتلاش و پرفروغ ظاهر شد تا جایی که سایت ها یونانی این بازیکن را یکی از آماده ترین بازیکنان در اردوی پیش فصل المپیاکوس معرفی کردند. کریم که خوب می داند برای بازی در ترکیب اصلی قهرمان یونان رقبای سرسختی پیش رو دارد از کوچک ترین فرصت برای گلزنی و محبوبیت بیشتر بهره می برد تا فصل درخشانی در سال منتهی به جام جهانی 208 را تجربه کند.

 


 

 

 

انتهای پیام/