کنفدراسیون فوتبال آسیا، درآستانه آغاز رقابت های مقدماتی امیدهای آسیا، مهران درخشان مهر بازیکن تیم ملی امید کشورمان را یکی از 10 بازیکنی معرفی کرد که در این رقابت ها خواهند درخشید.

به گزارش فرتاک ورزشی،بازی های مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 23 آسیا 2018 چین در تاریخ 15 ژوئیه (شنبه) با حضور 39 آغاز خواهد شد.درآستانه آغاز این مسابقات ، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا،10بازیکنی را که ممکن است در این رقابت ها بدرخشند معرفی کرد. یکی از این بازیکنان مهران درخشان مهر بازیکن 18 ساله تیم ملی امید ایران است.

این سایت درباره درخشان مهر نوشت:

مهران درخشان مهر با وجود این که فقط 18 سال سن دارد، در حال حاضر تجربه بالایی در سطح اول فوتبال آسیا دارد.او در هر شش بازی باشگاه ذوب آهن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2017 بازی کرده است.

آسیا در انتظار درخشش درخشان مهر

درخشان مهر تقریبا سه سال است که تیم های نوجوانان و جوانان ایران بوده است و عضو تیمی بود که در مسابقات زیر 16 سال آسیا 2014 در تایلند ، به جمع هشت تیم برتر رسید.

این بازیکن می تواند هم در پست دفاع و هم هافبک  چپ بازی کند.او  اولین بازی خود  را برای ذوب آهن سال 2016 انجام داد و اکنون خود را به عنوان بازیکن اصلی این تیم ثابت کرده است.

با توجه به این که تیم ملی بزرگسالان ایران به جام جهانی 2018 روسیه راه یافته است، درخشان مهر یکی از بازیکنان ایرانی است که سعی دارند در ماه های آینده  بدرخشند و نظر کارلوس کی روش را جلب کنند.

9 بازیکن دیگری که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، از آنها نام برده است عبارتند از :

وی شیهائو از چین،بشار رسن از عراق، ایوان دیماس از اندونزی، زبیخیلو اورینبوئف از ازبکستان، ریلی مک گری از استرالیا، لالیانزوالا چانگته از هند،کوجی میوشی از ژاپن، سامی الاناجی از عربستان سعودی و لی سانگ مین از کره جنوبی

 

 

انتهای پیام/