سپیدرود امروز هم برد و باز هم همانند بازی اول مرد تمام نشدنی ارتش سرخ گیلان یعنی کاپیتان سهیل حق شناس دو گل به ثمر رساند تا سهم عمده ای در برد برد با ارزش سپیدرود مقابل فجر سپاسی و شکسته شدن طلسم شیراز داشته باشد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، رود سپید بعد از این بازی و به بهانه درخشش سهیل مصاحبه کوتاهی را با وی ترتیب داده است که در ذیل می خوانیم:

*خوشحالم با گل هایی که به ثمر رساندم و البته من فقط ضربه نهایی رو زدم و زحمات همبازیانم را به ثمر نشاندم سه امتیاز با ارزش در شیراز کسب کردیم و طلسم سالها نبردن در این شهر را بشکنیم.

*کادرفنی در جلسه فنی قبل بازی به خوبی تیم فجر سپاسی را برای ما آنالیز کرده بودند و ما هم به خوبی این نکات را رعایت کردیم و فکر کنم این قضیه و همچنین تجربه بالای بازیکنان ما در کسب این برد بسیار تاثیر گذار بود.

*در این بازی نسبت به بازی با بادران بدن هایمان کمی باز کرده بود و راحت تر بازی کردیم البته باید بگم هوای شیراز برای ما خیلی بهتر از هوای شرجی رشت بود.

*فجر سپاسی تیم بسیار خوب و جوانی می باشد و شک نکنید از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر می باشد.

*باید اعتراف کنم مصدومیت امین مشایخ که از بهترین های فجر سپاسی بود کار را برای ما راحت تر کرد.

*باید در هفته های نخست تا می توانیم امتیاز جمع آوری کنیم چون هر چه از بازیها بگذرد کار سخت تر می شود.به هر حال از لحاظ بدنسازی از خیلی تیمها عقب تریم و باید خیلی باهوش عمل کنیم تا این ضعف را جبران کنیم.

*انگیزه خیلی زیادی برای این فصل دارم و از کادرفنی هم تشکرمی کنم که بهم اعتماد دارند.امیدوارم بتوانم روند گلزنی هایم را ادامه دهم.

*بازی با خیبر را هم باید ببریم تا با روحیه خوب و سه برد متوالی به استقبال دربی و بازی با ملوان برویم.چون آن بازی برای هوادارانمان بسیار مهم است و باید با تمام توان در آن بازی بجنگیم.

*انتظار دارم که روز جمعه هواداران حضور مثل همیشه پر رنگی در عضدی داشته باشند تا باز هم به همه ثابت شود پرتماشاگرترین تیم لیگ یک ما هستیم.

 

انتهای پیام/