به گزارش فرتاک ورزشی،

طبق قرعه کشی صورت گرفته برای لیگ هفدهم، تیم فوتبال استقلال تهران در نخستین دیدار خود در این مسابقات، روز ششم مرداد ماه در ورزشگاه تختی آبادان، به مصاف صنعت نفت خواهد رفت.

برگزاری این دیدار در شرایط آب و هوایی سخت و نامساعد آبادان در فصل تابستان، تنها دلیل دشوار بودن این دیدار برای شاگردان منصوریان نخواهد بود.صنعت نفت آبادان که با هزینه سرمایه ای بزرگ، تیمی خوب و پرمهره را به مسابقات لیگ فرستاده است، میزبانی سخت برای استقلال در هفته نخست خواهد بود.

در قالب این دیدار، 3 تقابل جالب و جذاب می تواند اتفاق بیفتد که بر حساسیت های این دیدار خواهد افزود. کرار جاسم محمد، هافبک جنجالی و عراقی اسبق آبی پوشان، در این دیدار رو در روی تیم سابق خود قرار خواهد گرفت. در صورت حضور مجتبی جباری در ترکیب ثابت استقلال، تقابل جباری و کرار رو در روی یکدیگر با وجود حواشی گذشته، می تواند شبیه به یک دوئل باشد.

داریوش شجاعیان، خرید پر حرف و حدیث آبی ها نیز در این دیدار می تواند مقابل استاد اسبق خود قرار گیرد. شجاعیان که فصل گذشته با فراز کمالوند در اردوی گسترش فولاد مشکلاتی داشته، فوتبال خود را مدیون کمالوند می داند و با انگیزه های بالایی به میدان خواهد رفت.

سومین تقابل جالب این دیدار را می توان به رویارویی امید جهانبخش و علیرضا منصوریان نسبت داد. هافبک خوش تکنیک و جوان فصل گذشته صبای قم، در تابستان مورد علاقه منصوریان قرار گرفته بود ولی در یک چرخش عجیب و غیرمنتظره، سر از آبادان درآورد.

 

انتهای پیام/