بازیکن تیم ملی فوتبال با پیشنهاد مدلینگ روبرو شد

3ClUkwLRVOla

به گزارش فرتاک ورزشی؛ علیرضا حقیقی پیش از اینکه با مصدومیت مواجه شود، بسیار خوش درخشید و نظر کارلوس کی‌روش را حسابی به خود جلب کرد. حقیقی در سه بازی تیم‌ملی ایران در جام‌جهانی 2014 درون دروازه ایستاد و با گل نخوردن در مسابقه اول برابر نیجریه، به اولین گلر ایرانی تبدیل شد که دروازه‌اش را در یک مسابقه جام‌جهانی بسته نگه می‌دارد.

اما آرام آرام حقیقی جایگاهش را در تیم ملی با بازی نکردن در تیم باشگاهی از دست داد و در نهایت هم وی در تمرینات آغازین تیم اسکیلستونا سوئد با مصدومیت کشاله ران مواجه شد و ماه‌ها از مستطیل سبز به دور ماند.

حالا او بازهم به تمرینات بازگشته تا تصور برخی درباره به پایان رسیدن دوران فوتبالی علیرضا حقیقی غلط از آب در بیاید. حقیقی آنچنان به بازگشت به فوتبال مصمم است که در این راه از پیشنهادهای غیر فوتبالی از جمله مدلینگ که به او شده بود، چشم پوشید تا بار دیگر بتواند به مرد شماره یک تیم ملی تبدیل شود؛ هرچند که او مسیر سختی در پیش رو دارد، اما مهم همین تلاشی است که علیرضا حقیقی حاضر به انجام آن شده است.

علیرضا حقیقی یکی از پرسپولیسی هایی است که ابتدا از این تیم به روبین کازان رفت و سپس در لیگ پرتقال درخشید و با مصدومیتی که مواجه شد باعث شد تا قدری جایگاهش در تیم ملی متزلزل شود.

این دروازبان خوش استیل کشورمان در لیگ برتر سوئد و تیم اسکیلستونا بازی میکند

 

انتهای پیام/