سرمربی تیم مس کرمان گفت: به منظور پیشرفت سطح داوری کشور هم که شده باید بر داوری های لیگ یک نظارت جدی صورت گیرد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، منصور ابراهیم زاده شنبه شب پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر ایرانجوان بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر افزود: در دیدار امروز داوران این دیدار با قضاوت خود نشان دادند که باید برای بهتر شدن قضاوت نوع خود تجربه اندوزی بیشتری داشته باشند.

وی یادآورشد: شاید از دیدگاه بازیکنان چند پنالتی در بازی گرفته نشده ولی اعتقاد داریم بهترین قضاوت، باید از دیدگاه کارشناسان داوری بیان شود و باید در این موضوع از اظهارنظر احساسی پرهیز کنیم.

ابراهیم زاده در ارتباط با روند بازی تیمش در این دیدار نیز گفت: شرجی هوا و شرایط نامساعد آن باعث شد بازیکنان با مشکل تنفسی مواجه شوند ولی در اواخر این دیدار با بهتر شدن شرایط جوی بازی بهتری از تیم مس شاهد بودیم.

سرمربی تیم مس کرمان یادآور شد: با بهتر شدن هوا در هفته های آینده می توانیم شاهد ارائه فوتبال بهتری از دو تیم مس و ایرانجوان در لیگ دسته یک فوتبال کشور باشیم.

ابراهیم زاده گفت: در این دیدار تاکتیک ایرانجوان استفاده از توپ های بلند بود و در این شیوه به ناچار باید توپ را به زمین حریف می بردیم تا از فشار حملات آنان کاسته شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: تیم های لیگ یک هنگام صعود به لیگ برتر فوتبال کشور نزدیک به 70 درصد بازیکنان خود را تغییر می دهند که این امر نشان دهنده این است که بیشتر بازی ها در لیگ یک با جار و جنجال بوده و از کیفیت لازم برخوردار نیست که در این بخش نیاز به عملکرد قاطع داوران بطور جدی احساس می شود.

ابراهیم زاده در ارتباط با تماشاگران بازی های لیگ یک نیز گفت: در این بازی ها شایسته است تماشاگران تنها به تشویق تیم خود بپردازند و از توهین به بازیکنان خودداری کنند تا شاهد پیشرفت سطح فرهنگی تماشاگران فوتبال در کشور باشیم.

تیم مس کرمان با این تساوی دو امتیازی شد و در رده یازدهم جدول قرار گرفت و تیم ایرانجوان نیز با کسب نخستین امتیاز خود در این فصل از مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور در رده شانزدهم جای گرفت.

در هفته سوم بازی ها، ایرانجوان در خانه به مصاف نساجی مازندران می رود و تیم مس کرمان نیز در خانه میزبان گل گهر سیرجان خواهد بود.

 

انتهای پیام/