پارس جنوبی یکی از تیم های خوب ایندوره از مسابقات لیگ دسته اول کشور می باشد که مسئولین این تیم برای صعود به لیگ برتر و حضوری موفقیت آمیز در لیگ یک، نهایت تلاش خود را بکار گرفته و امکانات لازم را فراهم نموده اند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، این تیم برای حضور پرقدرت در لیگ دسته اول، سکان مربیگری تیم را به مهدی تارتار سپرده است کسی که سابقه مربیگری در لیگ برتر را هم داشته و به تمامی پیچ و خم های مسابقات اهم از فنی و غیر فنی آشنایی کامل دارد و بر اساس همین اساس شاید بتواند خواسته های مدیران را که همانا صعود به لیگ برتر باشد را تامین نماید.

پارس جنوبی در دو دیدار گذشته خود  در برابر تیم های مس رفسنجان و خیبر خرم آباد به پیروزی خفیف یک بر صفر دست یافت تا در پایان هفته دوم حداکثر امتیازات را به دست آورده باشد.

اما یک نکته که شاید بتوان گفت در بازی های این تیم مورد توجه بوده  و کمی هم تعجب انگیز می باشد این است که این تیم در دو بازی گذشته خود، توپی از دروازه اش نگذشته است که جای تقدیر دارد ولی نکته اینجاست که در بازی اول یک گل از مس رفسنجان دریافت کرد که داور آن را آفساید اعلام کرد و در بازی دوم هم در برابر خیبر خرم آباد گل دیگری را دریافت کرد که بازهم آفساید اعلام شد!

البته ما در جایگاهی قرار نداریم که بخواهیم در مورد صحیح یا غیر صحیح بودن این گل ها اظهار نظر کنیم و آن را به اهالی فن و مسئولین ذی ربط واگذار می کنیم ولی خدا وکیلی این موضوع می تواند در نوع خود جالب باشد و حتی مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد.

در هر حال پارس جنوبی از تیم های خوب لیگ دسته اول است که امیدواریم اسیر حاشیه ها نشده و بتواند در مستطیل سبز به ان چه که استخقاقش را دارد دست یابد.

 

انتهای پیام/