مدافع هافبک پیکان که در ابتدای فصل از آبی ها پیشنهاد داشت می گوید در دیدار این هفته برابر استقلال انگیزه شخصی داشته است.

به گزارش سرویس لییگ برتر فرتاک ورزشی، مهدی شیری درباره دیدار هفته چهارم تیمش برابر استقلال تهران، گفت: نمایش خوبی برابر استقلال داشتیم و می توانستیم برنده بازی باشیم اما باز هم در دقایق پایانی برتری خودمان را از دست دادیم تا در نهایت دو امتیاز حساس این بازی را از دست داده و یک امتیاز کسب کنیم.

 

وی ادامه داد: بازیکنان زیادی به تیم ما اضافه شدند و فکر می کنم در از دست دادن این امتیازات اشتباهات فردی نقش زیادی داشت که مطمئنا در ادامه لیگ با حل شدن این مشکلات در امتیاز گیری موفق عمل خواهیم کرد.

 

شیری درباره تقابل با سرمربی سابق خود و انگیزه های شخصی اش در این دیدار، بیان کرد: در ابتدای فصل پیشنهادی از استقلال داشتم اما شرایط به شکلی رقم نخورد تا به استقلال بپیوندم. همیشه برای تیم های بزرگ مانند استقلال و پرسپولیس احترام زیادی قائلم و در این بازی نیز انگیزه شخصی داشتم. من هم مانند سایر بازیکنان تلاش کردم تا نمایش قابل قبولی داشته باشم و فکر می کنم به آن دست یافتم.

 

او در پایان درباره تعطیلات یک ماهه لیگ برتر، گفت: اردوی ارمنستان تیم ما لغو شده است اما این فرصت را داریم تا در تعطیلات لیگ مشکلات و ضعفهای تیم را برطرف کنیم. می توانیم با استفاده از این تعطیلات به هماهنگی دست یابیم تا در ادامه لیگ برتر حضور قدرتمندانه ای داشته باشیم.

منبع: افکار نیوز

انتهای پیام/