پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: عقل سلیم اگر عملکرد بازیکنانی چون محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و صادق محرمی را ببیند قطعا آنها را به تیم ملی دعوت می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار، در خصوص عملکرد تیم فوتبال استقلال در 3 هفته‌ای که لیگ هفدهم شروع شده است، اظهار داشت: استقلال مثل ماشین دیزلی است و رفته رفته گرم می‌شود. به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم چون آنها تیم خوبی را تشکیل داده‌اند اما از حق نگذریم، پرسپولیس هم خیلی زیبا فوتبال بازی می‌کند و خیلی هم زیبا پیروزی کسب می‌کند. در 24 سال گذشته پرسپولیس به این خوبی ندیده بودم. آنها با همین روند می‌توانند 3 سال قهرمان لیگ برتر شوند و در آسیا هم مقام بیاورند.

وی ادامه داد: موضوعی که فکرم را مشغول کرده این است که دستیاران غیرایرانی کی‌روش به چه دلیل مسابقات استقلال و پرسپولیس را از نزدیک و در ورزشگاه تماشا می‌کنند. فکر کنم برای هنرنمایی باشد چون عقل سلیم اگر عملکرد بازیکنانی چون محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و صادق محرمی را ببیند قطعا آنها را به تیم ملی دعوت می‌کند.

پیشکسوت استقلال گفت: بازیکنانی هستند که معلوم نیست کجا بازی کرده‌ و الان در تیم ملی حضور دارند اما اسم این بازیکنانی که نام بردم با توجه به تاثیراتی که در عملکرد تیم خود دارند را در بازی‌های ملی نمی‌بینیم. با اینکه استقلالی‌ام اما فوتبالی‌ هستم و حق این بازیکنان است که در تیم ملی حضور داشته باشند.

فنونی‌زاده در مورد توهین میناوند در برنامه زنده تلویزیونی به سرمربی و دروازه‌بان استقلال گفت: من کار میناوند را نمی‌پسندم. آدم باید حرمت‌ها را نگه دارد. من هروقت پنجعلی یا پروین را می‌بینم، دستانشان را می‌بوسم چون بزرگتر هستند و شناسنامه فوتبال حساب می‌شوند. کری‌خوانی شیرینی فوتبال است و اگر نباشد این ورزش مزه نمی‌دهد اما باید احترام‌ها نگه داشته شود.

 

انتهای پیام/