مدیرعامل باشگاه پیکان و عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: وجود چنددستگی در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال را تکذیب می‌کنم./به تیم پیکان امید زیادی داریم.

به گزارش فرتاک ورزشی؛ محمود شیعی پس از پایان دیدار دوستان تراکتورسازی و پیکان درجمع خبرنگاران گفت: بازی بسیار خوبی بود و دو تیم تلاششان را کردند تا بتوانند خودشان را برای لیگ آینده آماده کنند.

وی در مورد اینکه چرا جلسات هیأت رئیسه دیر به دیر برگزار می‌شود، عنوان کرد: دو، سه روز تعطیل بود و خبر خاصی از این هیأت رئیسه ندارم. تنها اعتقاد من این است که نمی‌توانم به‌طور سلیقه‌ای تصمیم گرفت و باید بر اساس قوانین و مقررات در مورد دبیران کمیته‌ها تصمیم بگیریم و خارج از اساسنامه نمی‌توان کاری کرد.

مدیرعامل باشگاه پیکان دررابطه به اینکه گفته می‌شود مهدی تاج خواهان دبیرکلی علیرضا اسدی است، اما هیأت رئیسه فرد دیگری را می‌خواهد، تصریح کرد: با حدس و گمان نمی‌توان صحبت کرد باید این مسائل به هیأت رئیسه برود و بعد از معرفی گزینه‌ها تصمیم‌گیری کنیم. با حدسیات نمی‌توان چیزی را اعلام کرد.

شیعی در مورد اینکه برنامه لیگ در همین ابتدا با تغییر روبه‌رو شده است، تصریح کرد: نباید این‌طور باشد، حتماً این اتفاق به خاطر تیم ملی بوده و باشگاه‌ها رضایت دادند. با دو روز تغییر مشکل زیادی به وجود نمی‌آید.

وی در مورد برنامه این باشگاه برای فصل آینده عنوان کرد: ما می‌خواهیم عملکرد خوبی داشته باشیم وخدای  ناکرده مثل دوره قبل با سقوط روبه‌رو نشویم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد احکام چهارساله رؤسای کمیته‌ها گفت: تصمیم هیأت رئیسه بر این بود که کمیته‌ها را تک به تک جلو بکشیم و با توجه به قابلیت و توانایی افراد تصمیم‌گیری کنیم. اگر فردی قابلیت داشته باشد چه ایرادی دارد به فعالیتش ادامه دهد. ما نباید به این فکر باشیم که با اتمام دوران کاری تغییرات به وجود بیاوریم، باید بر اساس قابلیت افراد تصمیم بگیریم.

شیعی در مورد وجود چنددستگی در هیأت رئیسه عنوان کرد: هیأت رئیسه به‌هیچ‌وجه چند دسته نیست و این مسئله را تکذیب می‌کنم. ما کاملاً یکدل هستیم.


منبع: کاپ