سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال اتلتیکومادرید می‌گوید برداشت‌هایی که از صحبت‌های او پس از فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته صورت گرفته، اشتباه بوده است.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، دیه‌گو سیمئونه می‌گوید او هرگز از صمیم قلب به ترک اتلتیکومادرید فکر نکرده است و از ابراز نارضایتی‌اش پس از فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته - بازی که روخی بلانکو آن را به رئال مادرید باخت - نیز چنین منظوری نداشته است. او پس از آن بازی گفت که لازم می‌بیند درباره آینده‌اش فکر کند.

سیمئونه در گفت‌و‌گو با سایت «اسپاسیو رسرواردو» اظهار داشت: زمانی که گفتم باید به آینده‌ام فکر کنم، منظورم درباره شیوه ادامه همکاری‌ام با اتلتیکومادرید بود. من نمی‌توانستم به‌راحتی همه چیز را رها کنم و بروم. من هرگز نگفته‌ام که دارم از اتلتیکومادرید می‌روم. من گفتم باید فکر کنم و فکر کردن می‌تواند درباره مسائل مختلفی باشد. مثلاً انرژی که باید برای کار کردن با یک گروه مشخص از بازیکنان برای چهار سال و نیم دیگر بگذارم. من می‌خواهم به آنها آنقدر انگیزه بدهم که بیشترین توقعات را از خودشان داشته باشند و بعد از حضور در دو فینال دوباره برای رقابت کردن تلاش کنند و این کار آسانی نیست.

سیمئونه اگرچه کارش برای هدایت اتلتیکومادرید را از سر گرفته است، اما اعتراف کرد که انجام این کار پس از شکست دوباره تیمش در فینال لیگ قهرمانان اروپا، بسیار سخت بوده است.

وی تأکید کرد: مردم از استفاده کردن از واژه «بازنده» می‌ترسند، اما به‌نظر من بازنده بودن یعنی نرسیدن به اهداف‌تان. شاید بازنده واژه سنگینی باشد، اما این همان واقعیتی بود که من درباره خودم حس کردم. رسیدن به فینال برای دومین بار با تلاش فراوان تعداد زیادی از بازیکنان و کلی کار و زحمت وقتی که با دومین شکست همراه شد، تحملش واقعاً سخت بود. می‌گویند شکست مثل آب در جریان است که می‌گذرد، اما به‌نظر من این دروغی بیش نیست. برای من شکست چنین حالتی ندارد. باختن در دو فینال لیگ قهرمانان چیزی است تا آخر عمر با من می‌ماند. هیچ فینال دیگری جای آن دو فینال را برای من نمی‌گیرد. زندگی آزمون‌های آسانی را پیش روی بهترین جنگجویانش قرار نمی‌دهد و من هم خودم را یک جنگجو می‌دانم.

 

انتهای پیام/