تکلیف تیم بعدی رامین رضاییان هنوز مشخص نشده، از گوشه و کنار شنیده ایم که این بازیکن به پرسپولیس باز می گردد ولی تراکتورسازی هم یکی از مشتریان اوست.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه ای باشگاه تراکتوسازی در این باره گفت: ما پیشنهادمان را به این بازیکن داده ایم و منتظر هستیم که جواب بدهد ولی هنوز چیزی به ما اعلام نشده است.

 

او درباره اینکه گفته می شود تراکتورسازی به رامین رضاییان گفته بدون واسطه باید با این تیم مذاکره کند گفت: ما مستقیم با ایشان صحبت کردیم و پیشنهادمان را مطرح کرده ایم، باید ببینیم در آینده چه می شود.

 

قلیچ خانی درباره اینکه ممکن است رضاییان پیشنهاد تراکتورسازی را در آب نمک نگه داشته باشند تا اگر پرسپولیس نشد به این تیم برود، گفت: ما هم مثل ایشان بازیکنانی را داریم که در آب نمک خوابانده باشیم که اگر او نشد بازیکن دیگری را بگیریم.

 

مدیر رسانه ای تراکتورسازی درباره آماده نشدن ورزشگاه یادگار امام (ره) گفت: اگر آماده نشود چاره ای نداریم جز اینکه با پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی مان بازی کنیم، به ما گفته بودند بعد از هفته چهارم آماده می شود، نقش جهان را هم 20 سال است که می گویند تمام شده و آماده است. نمی توان روی این حرف ها حساب کرد.

 

انتهای پیام/