منچستریونایتد در هفته دوم لیگ جزیره میزبان ساوتهمپتون است.

به گزارش  سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، این هفته رقابت های لیگ برتر جمعه شب آغاز می شود. صدرنشین رقابت های فوتبال انگلیس، در هفته دوم، میزبان ساوتهمپتون است. راه راه پوشان در دو فصل گذشته در الدترافورد موفق بوده اند و با سرمربیگری کومان توانستند به دو برد در الدترافورد دست پیدا کنند. در واقع آخرین پیروزی یونایتد در لیگ برتر مقابل ساوتهمپتون به زمان مربیگری فرگوسن بر می گردد.

این اولین حضور آقای خاص به عنوان سرمربی منچستریونایتد در یک مسابقه رسمی در ورزشگاه الدترافورد است. سال گذشته یونایتد در هفته دوم رقابت ها جمعه شب به میدان رفت که موفق شد در مقابل استون ویلا با یک گل پیروز شود.

لینگارد با پشت سر گذاشتن مصدومیت به ترکیب تیم بازگشته است، اسمالینگ هم با پایان محرومیتش، مشکلی برای بازی ندارد. پوگبا هم طبق گفته مورینیو می تواند در بازگشت به منچستریونایتد، بار دیگر پیراهن تیم اصلی را به تن کند. البته او در ترکیب اصلی قرار نمی گیرد.

 

در سمت مقابل، فونته می تواند برای ساوتهمپتون به میدان برود ولی برتراند شرایط بازی ندارد.

 

ترکیب احتمالی دو تیم:

3YS6iQLhVYHw

آمار و ارقام از مسابقه:

منچسترسیتی تنها تیمی است که به سه برد پیاپی در لیگ برتر در خانه یونایتد دست پیدا کرده است (بین سالهای 2011 تا 2014).

منچستریونایتد از آپریل سال 1950، هرگز در یک مسابقه خانگی لیگ برتری در روز جمعه شکست نخورده است. بعد از آن تاریخ، آنها در روزهای جمعه به 13 برد و 6 تساوی رسیده اند.

این پنجمین مسابقه ساوتهمپتون در لیگ برتر در روز جمعه است. آمار آنها یک برد و دو تساوی و یک باخت است.

ژوزه مورینیو در هفت بازی اخیرش در خانه در لیگ برتر، چهار بار شکست خورده است. جالب است بدانید تعداد باخت های او در 232 مسابقه پیش از این هفت دیدار اخیر خانگی، چهار شکست بوده است!

زلاتان در نه مسابقه اخیرش برای پی اس جی و یونایتد، 16 گل به ثمر رسانده است.

ساوتهمپتون، سیزده بازی است که موفق به ثبت کلین شیت در لیگ برتر نشده است.

منبع: نود

انتهای پیام/