تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب سرمربی این تیم و زیر نظر دستیاران علیرضا منصوریان برگزار شد.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 18 امروز (جمعه) در کمپ اختصاصی این باشگاه آغاز شد که آبی‌پوشان این تمرین را در غیاب علیرضا منصوریان پیگیری کردند.

*علیرضا منصوریان به دعوت مسئولان خونه به خونه بابل برای تماشای دیدار این تیم مقابل بادران تهران راهی بابل شده است که در غیاب او تمرینات زیر نظر محمد خرمگاه و علی چینی پیگیری شد. نصرالله عبداللهی، سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال هم در تمرین امروز غایب بود.

*استقلالی‌ها امروز در حضور حدود 500 تماشاگر با لباس‌های زرد رنگ تمرین کردند.

*بازیکنان پیش از آغاز تمرین به دو گروه تقسیم شده و به تنیس فوتبال پرداختند و سپس زیر نظر بدنساز به کارهای کششی و نرمشی پرداختند.

*دروازه‌بان‌ها از ابتدای تمرین زیر نظر حمید بابازاده تمرینات اختصاصی خود را دنبال کردند.

*محسن کریمی، بازیکن مصدوم این روزهای استقلال پس از 20 دقیقه تمرین همراه با سایر بازیکنان، سپس به صورت اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز به تمرینات اختصاصی پرداخت.

*بازیکنان پس از کارهای کششی و نرمشی به دو گروه 10 نفره تقسیم شدند و به پاسکاری پرداختند. استارت‌های کوتاه و بلند و کارهای ترکیبی بخش بعدی تمرین بود. سپس گروهی کارهای حفظ توپ و پاسکاری را در دستور کار داشتند و گروه دیگر هم در دروازه‌های کوچک فوتبال درون تیمی انجام دادند.

*باتوجه به وجود یک تالار عروسی در نزدیکی محل تمرین استقلال، میهمانان این تالار به محل تمرین آبی‌پوشان آمدند که مورد تعجب هواداران و خبرنگاران قرار گرفت.

به گزارش تسنیم، استقلال فردا (شنبه) در زمین شماره 2 آزادی در دیداری دوستانه مقابل پاس همدان به میدان خواهد رفت.

 

انتهای پیام/