خرید نجومی یوونتوس بسیار خوشحال است که در نخستین بازی خود با پیراهن این تیم ایتالیایی گلزنی کرده است و گل خود را به هواداران یووه تقدیم کرد

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، و به نقل از مدیاست، گونسالو ایگواین در فصل جابجایی تابستانی از ناپولی به یوونتوس پیوست و به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ رقابت های سری A انتخاب شد. او در دیدار نخست یووه برابر فیورنتینا در فصل جدید رقابت های سری A موفق شد گل پیروزی بیانکونری‌ها را به ثمر برساند.

ایگواین بعد از بازی گفت: بسیار خوشحالم که برای نخستین بار در سری A پیراهن یوونتوس را بر تن کردم و توانستم برای این تیم بزرگ گلزنی کنم. باید به این روند خوب خود ادامه بدهیم. بسیار مهم بود که لیگ را با پیروزی شروع کنیم. بازی خوبی ر ا به نمایش گذاشتیم و شایسته پیروزی هم بودیم.

ایگواین درباره گلزنی در نخستین تجربه خود گفت: موفقیت یوونتوس مهم تر از گلزنی من است. هواداران یووه لطف زیادی به من داشتند و امیدوارم که با این گل آنها را خوشحال کرده باشم. برای قهرمانی در جام های زیادی به یوونتوس آمدم و امیدوارم که روزهای خوبی را با این تیم تجربه کنم. این گل را به هم آنهایی که به من اعتماد و ایمان داشتند تقدیم می کنم.

انتهای پیام/