سهراب بختیاری زاده اولین مربی اخراجی لیگ یک است. آنهم در پایان هفته سوم و در حالی که تیمش از 3 بازی 6 امتیاز کسب کرده بود.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ دسته یک فرتاک ورزشی،طبیعی است که سهراب بختیاری زاده علت اخراج خود را فنی نداند. او در این باره می گوید: هنوز به صورت مکتوب به من اعلام نکرده اند که اخراج شده ام. فقط تماس گرفتند و گفتند سر تمرین نیا. ظاهرا هم دیشب سرمرربی تیم معرفی شده است. به هر صورت این ها خیلی برای من مهم نیست. سلامت کار برای من مهم بوده که همیشه به آن پایبند بوده ام.

 

سرمربی سابق تیم نفت مسجد سلیمان در توضیح علت اخراج خود می گوید: از من خواسته بودند که رضایت دهم دو بازیکن مورد علاقه اشان را وارد لیست شوند که من هم نپذیرفتم. با اینکه به من گفته بودند اگر با ورود این دو بازیکن به لیست تیم موافقت نکنم جایگاه خود را از دست خواهم داد باز هم این کار را نکردم و اخراج من هم اکنون تاوان عدم موافقت با خواسته آنها است. اکنون اخراج من مهم نیست. مهم این است که زور بازیکنان سفارشی از من بیشتر بوده است! به هر صورت این اتفاق یک تجربه خوب در ابتدای راه مربیگری ام بود. امروز خوشحالم به قیمت ماندن در تیم نفت مسجد سلیمان با حضور بازیکنان سفارشی در تیم موافقت نکردم! چرا که آنها اصلا فوتبالیست نبودند و البته اصرار باشگاه مبنی بر حضورشان در ترکیب تیم را متوجه نشدم. حتما باشگاه قول هایی داده بود. به هر صورت زور این دو بازیکن سفارشی زیاد بود که اگر نبود من امروز سرمربی نفت مسجد سلیمان بودم.

 

انتهای پیام/