فرصت دادن ابراهیم‌زاده به جوانانی مثل تیکدری‌نژاد و سایر بازیکنان سبب شده است که نظرات کارشناسان نیز به بازی آن‌ها جلب شود.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، تیم فوتبال مس کرمان در بازی با گل‌گهر سیرجان این فرصت را داشت که هر سه امتیاز بازی را نصیب خود کند اما همانند دو بازی قبلی در کنار همه‌ی مسائل، کم‌شانسی نیز همچنان مانع ورود توپ‌های مس به دروازه‌ی حریفان می‌شود.

یکی از موقعیت‌های مسلم گلزنی در این بازی فرصت عالی تیکدری‌نژاد برای تیم مس بود که با بدشانسی محض در دقیقه‌ی 90 از درون دروازه‌ی خالی گل‌گهر برگشت داده شد.

با این وجود فرصت دادن ابراهیم‌زاده به جوانانی مثل تیکدری‌نژاد و سایر بازیکنان سبب شده است که نظرات کارشناسان نیز به بازی آن‌ها جلب شود.

یکی از سایت‌های ورزشی پیرامون این موضوع نوشت: مهدی تیکدری بازیکن جوان مس کرمان که ازپایه های این تیم به رده بزرگسال امده است دربازی  تیمش برابر گل گهر در20دقیقه پایانی به بازی آمد که عملکرد قابل قبولی را از خود به جای گذاشت.

تیکدری در مدتی که به میدان آمده بود یک بازی منظم و زیبا از خود به نمایش گذاشت و در یک صحنه در یک شوت از راه دور می توانست گل پیروزی بخش مس را به ثمر برساند که مدافع گل گهرسیرجان با تیزهوش تمام توپ را از روی خط دروازه دور کرد.

قطعا منصور ابراهیم زاده بر روی این بازیکن جوان بیشتر زوم خواهد کرد تا در بازی های بعدی از وی استفاده کند.

 

انتهای پیام/