مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس از اینکه با گلزنی در اولین بازی رسمی‌اش برای بانوی پیر توانست پاسخ منتقدانش را بدهد، ابراز خرسندی کرد.

،

با همه انتقادات و گزارش‌های کنایه‌آمیزی که برخی از رسانه‌ها درباره گران‌ترین خرید فصل یوونتوس یعنی گونسالو ایگواین انجام دادند، او شروعی به یاد ماندنی را در این تیم تجربه کرد و در اولین بازی رسمی‌اش برای بانوی پیر در فصل جدید سری A گلی به ثمر رساند که مسبب پیروزی 2 بر یک بیانکونری در دیدار خانگی‌اش برابر فیورنتینا شد.

ایگواین که تابستان امسال با قراردادی 90 میلیون یورویی از ناپولی به یوونتوس پیوست، به خاطر داشتن اضافه وزن در اردوی پیش فصل بیانکونری بارها مورد تمسخر قرار گرفت اما او با زدن گل دوم تیمش برابر فلورانسی‌ها اوین سه امتیاز فصل را برای تیم جدیدش به ارمغان آورد.

ایگواین به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: من از شروعم در یوونتوس، از پیروزی که به دست آوردیم و از گلی که به ثمر رساندم بسیار خوشحالم. ما باید به همین روند به امتیاز‌گیری‌مان ادامه دهیم. برای ما اینکه فصل را با یک پیروزی آغاز کنیم بسیار مهم بود. ما در اردوی پیش فصل‌مان سخت کار کردیم و این پیروزی حق‌مان بود.

مهاجم پیشین رئال‌مادرید ادامه داد: امیدوارم بتوانم پاسخ حمایت پرشور هواداران یوونتوس را با زدن گل‌های فراوان بدهم. تا جایی که امکان داشته باشد می‌خواهم با یوونتوس جام ببرم اما ما هنوز در ابتدای راهیم. من اولین گل را به همه آنهایی که به توانایی‌هایم ایمان داشتند تقدیم می‌کنم.

نکته جالب توجه درباره اولین بازی رسمی ایگواین در یوونتوس این است که او در حالی در این بازی گل زد که در هیچ یک از سه فصل اخیر حضورش در ناپولی نتوانسته بود در بازی اول لیگ گلزنی کند.

 

انتهای پیام/