پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با دیدن اشک‌های محمد بنا واقعا منقلب شدم.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،فرشاد پیوس آقای گل سابق پرسپولیس و فوتبال ایران یکی از کسانی است که رقابت‌های المپیک را با وسواس خاصی پیگیری می‌کند.

وقتی با این پیشکسوت محبوب تماس گرفتیم متوجه شدیم این علاقه به رقابت‌های المپیک ریو بی دلیل هم نیست و پیوس رفاقت صمیمانه‌ای با حمید سوریان و رضا یزدانی دارد.

*آقای پیوس همیشه با شما درباره فوتبال گپ زدیم و این بار می‌خواهیم در مورد المپیک مصاحبه کنیم؟

-چقدر خوب، در خدمتیم

*طی روزهای گذشته چه اتفاقی توجه شما را بیش از حد جلب کرد؟

-قهرمانی حسن یزدانی و کسب مدال طلای وزن 74 کیلوگرم المپیک که فوق‌العاده بود، نکته جالب آن که او یک پرسپولیسی است.

*جدی؟!

-بله، تا جایی که می‌دانم حسن یزدانی یک پرسپولیسی است و خوشحالم قهرمان المپیک شد.

*دیگر کدام کشتی‌گیران پرسپولیسی هستند؟

-محمد بنا و فردین معصومی هم می‌دانم پرسپولیسی هستند، راستی با دیدن اشک‌های محمد بنا واقعا منقلب شدم، او مربی بزرگی است و زحمات زیادی هم برای کشتی فرنگی و ورزش ایران کشیده است، باید قدردان او و حمید سوریان باشیم. حمید سوریان و همین طور رضا یزدانی از دوستان خوب من محسوب می‌شوند.

*فکرش را می کردید حمید سوریان در المپیک ناکام شود؟

-اصلا و ابدا! حمید سوریان یک نابغه است و فکر می‌کنم بدشانسی و خالی کردن بدن کار او را با مشکل مواجه کرد، البته با این اتفاق چیزی از ارزش‌های حمید سوریان کم نمی‌شود، او به اندازه کافی برای ورزش ایران افتخار کسب کرده است، باید قدردان حمید سوریان و حمید سوریان‌ها باشیم.

*دوست داری دیگر چه کسی از کاروان ایران مدال طلا بگیرد؟

-به من که باشد دوست دارم همه نمایندگان باقیمانده ایران در مسابقات المپیک ریو مدال طلا بگیرند.

*این که نمی شود؟!

-درست است، اگر بخواهم مشخصا از یک نفر اسم بیاورم او رضا یزدانی است، این کشتی گیر قدرتمند جویباری سال‌ها در کشتی ایران و جهان یکه تازی کرده و حقش است یک مدال خوشرنگ المپیکی کسب کند، امیدوارم این اتفاق بیفتد.

*در پایان حرف خاصی ندارید؟

-این روزها همه جا صحبت از مدال‌آوران ایران در المپیک ریو است در حالی که نباید زحمات شکست خورده‌ها را فراموش کرد، بی‌توجهی به ورزشکاران ناکام المپیک می‌تواند تبعات سختی را برای ورزش کشورمان در پی داشته باشد.

 

انتهای پیام/