علی رضا منصوریان چند ماهی می باشد که به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده ولی روزگار تا اینجای کار با او سر ناسازگاری داشته است.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، استقلال تهران پرافتخارترین تیم ایران در میادین بین المللی می باشد. تیمی بزرگ با بازیکنانی بزرگ که ایران و آسیا به داشتن آنها افتخار کرده است.

از کدام بازیکنان بگوییم که خاطرات را برای شما زنده کند، از حسن روشن بگویم با آن استارت های منحصر بفردش یا از ایرج دانایی فرد، از ناصرحجازی ستاره بدون چون چرای دروازه استقلال و ایران بگویم یا از مجید نامجو مطلق و شاهرخ و شاهین بیانی، جواد زرینچه و... کدام بازیکن را بگویم که شما الان افسوس داشتن یکی از آنها را برای برون رفت استقلال از بحران نخورید!

IOu1phTzFohw

 

از فرهاد مجیدی محبوب دل هواداران بگویم یا از مهدی فنونی زاده با آن شوت های ویران کننده اش و...که فوتبال ایران و آسیا را تسخیر کرده بودند و میلیونها هوادار عاشق را با پیروزی استقلال شاد و مسرور می کردند و با شکستش غم و اندوه به دل راه می دادند!.

lUhCSDmn5bmh

بازیکنان بسیاری در این تیم بزرگ بوده اند که پوستر آنها در خانه ها و مغازه های طرفدارانشان خودنمایی می کرده و خیلی از مردم آنها را الگوی خود قرار داده و آنها را عاشقانه دوست داشته اند، ولی در اینجا می خواهیم از علی رضا منصوریان سخن بگوییم، کسی که عاشقانه استقلال را دوست دارد و برای سربلندی اش هر کاری انجام میدهد. او بازیکنی ازهمین نسل گذشته است، بازیکنی با اخلاق و قابلیت های فنی بالا که برای استقلال افتخارات بسیاری را به دست آورده است و الان سکان مربی گری این تیم بزرگ را بر عهده گرفته است.

علیمنصور یکی از همین خاک خورده های فوتبال است که عاشقانه استقلال را دوست دارد و شاید گناهش این باشد که حاشیه ها را نمی شناسد و ترفندهای خارج از مستطیل سبز را نمی داند. ولی او توانسته در نفت تهران و ... نتایج خوبی بگیرد و تنها نیاز به زمان دارد تا بتواند استقلال را متحول کند.

در این که استقلال تیمی متفاوت بوده به دلیل داشتن هواداران بی شمارش نمی تواند زیاد پای یک مربی بنشیند شکی نیست، ولی تا اینجای کار همین هواداران، منصوریان را با تمام نتایج ضعیفی که گرفته است، دوست دارند و عاشقانه او را تشویق می کنند.

منصوریان عصاره باشگاه استقلال است و اگر به او فرصت داده نشود، پای کسانی به استقلال باز خواهد شد که استقلالی نبوده و ابر و باد و مه و خورشید آنها را به سمت استقلال آورده است و آفت اصلی تیم های بزرگ هم از همین جا شروع می شود که عاشقان و دلسوختگان بیرون گود می مانند تا دیگران در باشگاه آنها قدرت نمایی کنند.

آری؛ الان مدیران و هواداران باید پای کسی بمانند و از کسی دفاع کنند که او برای آنها سالها زحمت کشیده تا خنده را بر لبان آنها جاری نماید.

منصوریان هم باید بداند که اشتباهات بزرگی را  انجام داده است که تکرار آنها می تواند کار را برای بازگشت دوباره استقلال به اوج بسیار سخت نماید و او باید بداند دوران بازیکنی تا مربی گری در استقلال از زمین تا آسمان با هم متفاوت می باشد و باید قدری هوشیار بوده و کسانی که حس می کند نمی تواند با آنها به مقصد برسد، تعارف را کنار گذاشته و فقط و فقط به فکر اعتبار استقلال و خودش باشد و لاغیر!

نادر دارستانی

انتهای پیام/