سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی/ مهاجم جدید استقلال که با کلی سر و صدا به این تیم پیوست در بازی روز گذشته برابر آرارات ایروان موقعیت های فوق العاده ای را از دست داد تا تردیدهای جدی در توانایی او در امر گلزنی به وجود بیاید.

در روزهایی که این بازیکن مشغول بازار گرمی خود برای دو باشگاه بزرگ پایتخت بود مدیران این دوتیم تنها به فکر خرید این بازیکن بودند تا برنده جنگ رسانه ای ناشی از این خرید باشند غافل از اینکه هر دوتیم به یک تمام کننده تمام عیار نیاز دارند نه به کاوه که تنها در نقش مهاجم مکمل کارایی دارد.

 کاوه رضایی به عنوان مهاجم مکمل یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است اما در مورد اینکه این بازیکن می تواند مشکل گلزنی آبی ها را حل کند تردیدهای جدی وجود دارد.

در روزهایی که سجاد شهباززاده ساز جدایی از استقلال را کوک کرده است، به نظر می رسد منصوریان بخواهد از کاوه رضایی در پست مهاجم نوک بازی بگیرد اما این بازیکن فصل گذشته تنها 6 گل به ثمر رساند و به نظر نمی رسد بتواند مشکل گلزنی آبی ها را در فصل پیش رو حل کند.

طبق گزارش هایی که سایت باشگاه استقلال در بازی روز گذشته منتشر کرد و البته فیلم هایی که از این بازی پخش شده است، کاوه رضایی دو سه موقعیت عالی برابر آرارات ایروان را از دست داد تا ثابت کند به عنوان مهاجم هدف نمی تواند کارآیی چندانی داشته باشد. شاید به همین دلیل هم باشد که مسوولان باشگاه استقلال به صرافت افتاده اند قرارداد شهباززاده را هر طور شده تمدید کنند تا کاوه رضایی بتواند به عنوان مهاجم مکمل توانایی های خود را بهتر نشان بدهد.

 

نویسنده: حسام نیک پی