سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هواداران این نوید را می‌دهیم که سال خوبی در پیش داشته باشیم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، ، محمود خوردبین در مورد برتری 5 بر 2 تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار دوستانه مقابل آبولون، اظهار داشت: بازی بسیار محکم و خوبی را برگزار کردیم. بازیکنان ما با وجود اینکه صبح هم تمرین کرده بودند، بازی بسیار خوبی را ارائه دادند. حریف‌مان هم تیم بسیار خوبی بود و فکر می‌کنم آنها بتوانند در لیگ اوکراین نتایج خوبی بگیرند.

وی درباره برگزار نشدن دیدار تدارکاتی با تیم دینامو کی‌یف تصریح کرد: برنامه‌ریزی تیم دینامو کی‌یف با تیم ما یکسان نبود. آنها می‌خواستند چهارشنبه صبح بازی کنند که برانکو اعتقادی به برگزاری بازی دوستانه یک روز قبل از اتمام تمریناتش ندارد. امروز (شنبه) یک مسابقه دوستانه برگزار می‌کنیم و یک مسابقه دیگر هم در نظر داریم. بیش از 4 بازی دوستانه در اوکراین نیاز نداشتیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: اردوی بسیار خوبی در اوکراین داریم. تمرینات مناسبی را در زمین خوب دینامو کی‌یف انجام دادیم. شرایط هوایی و غذایی هم بسیار مناسب است و هیچ مشکل خاصی در این اردو نداریم.

خوردبین در مورد وضعیت سیدجلال حسینی تصریح کرد: پشت پای این بازیکن کمی دچار مشکل شد و پزشکان او را به تیم رساندند. فقط برای جلوگیری از تشدید آسیب‌دیدگی او روز گذشته به میدان نرفت.

وی در پایان گفت: این نوید را به هواداران می‌دهیم که سال خوبی در پیش داشته باشیم. تیم بسیار خوب و جوانی را درست کردیم و امسال از هفته‌های ابتدایی کار را قوی شروع می‌کنیم و مشکلی نخواهیم داشت.

منبع: افکار نیوز