مدیرعامل سابق استقلال می‌گوید سجاد شهباززاده در صورت ماندن در این تیم می‌تواند سال آینده پیشنهادات بهتری را از فوتبال اروپا دریافت کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی فتح‌الله زاده در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از استقلال در فصل پیش‌رو چیست، گفت: من ۱۰ – ۱۲ روز در ایران نبودم و جهت انجام برخی امور کاری به آلمان رفته بودم ولی در این مدت از طریق فضای مجازی پیگیر اخبار استقلال و فوتبال کشور بودم. باید بگویم که استقلال تیم خوبی را جمع کرده و منصوریان اصطلاحاً تنور این تیم را گرم کرده است. ان‌شاءالله امسال استقلال یک جام می‌گیرد و دل هواداران را شاد می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که توقعش از این تیم چیست، بیان کرد: ما توقع داریم که حداقل در امسال یک جام نصیب استقلال شود. واقعا چیزی جز این هواداران را راضی نمی‌کند. این تیم کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد و همه از این تیم انتظار دارند. مطمئنم با همدلی و حمایت هیات مدیره کسب یک جام برای استقلال دور از دسترس نیست.

فتح‌الله‌زاده که سابقه زیادی در ترانسفر بازیکن به اروپا را دارد، در پاسخ به این سوال که آیا به نظر او انتقال شهباززاده به آلانیای ترکیه به نفع این بازیکن است یا نه، عنوان کرد: سال اولی که شهباززاده به استقلال آمد و دو، سه بازی کرد، گفتم که او بازیکن خوبی است و می‌تواند پیشرفت کند و در بهترین‌ تیم‌های اروپا به میدان برود. ترانسفر شدن خوب است ولی به نظرم شهباززاده می‌تواند در تیمی بهتر از آلانیا به میدان برود. من یک بار هم وقتی که آزمون تازه به روسیه رفته بود گفتم که او می‌تواند در تیم‌های بزرگ‌تری به میدان برود ولی عده‌ای این مطلب را به شکلی دیگر به او گفته بودند و باعث گله‌مندی این بازیکن از من شدند. من به آزمون هم گفتم که منظور من این بوده که شما شایسته بازی در تیم‌های بهتری هستی و درباره شهباززاده هم این نظر را دارم. من به عنوان یک استقلالی و یک دوست به شهباززاده توصیه می‌کنم که یکسال دیگر در استقلال بماند و با این تیم به یک جام برسد، آن وقت پیشنهادات بهتری از تیم‌های بزرگتر در ایتالیا و آلمان به دست می‌آورد.

مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود در جلسه بعدی هیات مدیره استقلال احتمال دارد افشارزاده برکنار شود و فرد دیگری جایش را بگیرد و نظر او دراین‌باره چیست، گفت: اعتقاد من این است که افشارزاده در دو سال اخیر زحمت کشیده و خیلی اذیت شده است. وقتی تیمی نتیجه نمی‌گیرد، مدیرعامل آن تیم اذیت می‌شود و مطمئنا افشارزاده هم تلاش خود را کرده است. امسال هم به نظرم بهتر است که به افشارزاده این فرصت را بدهند که کارش را تمام کند و ثمره تلاش‌هایش را با کسب یک جام قهرمانی ببیند.