هافبک تیم فوتبال استقلال با اشاره به تمدید قراردادش با این تیم گفت: اولویت من برای تمدید قرارداد با استقلال مسائل مالی نبود.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، امید ابراهیمی در خصوص تمدید قراردادش با تیم فوتبال استقلال، گفت: دو سال خوب در کنار خانواده بزرگ استقلال داشتم و روزهای تلخ و شیرین بسیاری را تجربه کردم. طبیعی است که حالا قرارداد خودم را با استقلال تمدید کرده ام زیرا مدیون هواداران استقلال هستم و می خواهم امسال با استقلال، برد در دربی و جام به هواداران هدیه کنم تا بدهی ام را به آنها داده باشم. استقلال تیم بزرگی است و سعی می کنم در لیگ شانزدهم با پیراهن این تیم در استقلال و تیم ملی به اهداف بزرگی دست پیدا کنم.

وی افزود: همه می دانستند که در ایران جز پیراهن آبی، پیراهن تیم دیگری را بر تن نمی کنم. من برای پیشرفت فوتبالم به دنبال حضور در لیگ های معتبر بودم. در این مدت از کشورهای معمولی نیز پیشنهادات بسیار خوب مالی داشتم اما چون تنها پیشرفت فوتبالی مد نظر من بود، این پیشنهادات را رد کردم. امروز صبح نیز دعوت نامه ای از یک تیم روسی به دستم رسید اما احساس کردم بیش از این نباید برای تیم های خارجی صبر کنم زیرا خودم، استقلال و هواداران لطمه خواهند خورد. به همین دلیل بنا بر قولی که به استقلالی ها داده بودم، قرارداد خودم را با تیم بزرگ استقلال تمدید کردم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در رابطه با توافق مالی با این تیم تصریح کرد: من تا الان هیچ پیش پرداختی دریافت نکرده‌ام و قولی نیز برای این موضوع از مسئولین نگرفته‌ام و از دو فصل گذشته نیز مطالباتی دارم که هیچ گاه اولویت من برای تمدید قرارداد با استقلال نبوده‌اند. موضوعی که برای من در استقلال مهم بوده است، حمایت هواداران و صداقت مسئولین است که دلیل اصلی من برای انتخاب استقلال هستند.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: باید از آقایان افشارزاده و جهانیان که در این مدت از من حمایت کردند و مرا تحت فشار قرار ندادند تا بتوانم در آرامش تصمیم بگیرم، تشکر کنم. همچنین از توفیقینیز باید قدردانی کنم که تا ساعات پایانی شب مزاحمشبودیم و در تنظیم قرارداد نیز زحمت شایانی کشید.

وی در رابطه با حضور علیرضا منصوریان در استقلال گفت: همه هواداران استقلال به خوبی منصوریان را می شناسند. او جزئی از تاریخ و خانواده استقلال است که در سالهای اخیر با حضور در نفت تهران، تیم ملی امید و حضور در کادرفنی تیم ملی به خوبی توانایی های فنی بالای خود را نشان داده است. کار کردن با ایشان برای من افتخاری بزرگ است و در این مدت در دفعاتی که با ایشان تماس داشتم، جز محبت و اعتماد چیزی ندیدم. امیدوار و مطمئن هستم که در اولین فصل حضور منصوریان در استقلال می توانیم یک جام را به هواداران هدیه بدهیم.

هافبک استقلال در خصوص بازیکنان جدیدی که به جمع آبی‌پوشان اضافه شدند، تصریح کرد: استقلال تیم بزرگی است و همیشه بازیکنان بزرگی در آن حضور داشتند. ابتدا به وحید، آرش، میلاد و حنیف عزیز بابت زحماتی که سالیان طولانی در استقلال کشیدند خسته نباشید می گویم و امیدوارم در همه مراحل زندگی خود موفق باشند. به بازیکنان جدید استقلال نیز خوش آمد می گویم و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. بازیکنان خوبی مانند رحمانی، رضایی، غفوری، افشین، قربانی، کنعانی زادگان و باقری به استقلال اضافه شدند که با بسیاری از آنها در تیم ملی هم بازی بوده ام و به امید خدا در کنار این بازیکنان با حفظ نظم و نشاط تیمی در کنار کادر فنی با دانش استقلال بتوانیم باعث سرافرازی هواداران باشیم.

ابراهیمی گفت: با همه بازیکنان تیم ارتباط خوبی دارم اما با کاپیتان رحمتی و خسرو حیدری از گذشته هم بازی بوده ام. خسرو همیشه به مانند برادر و راهنما در کنار من حضور داشته است و امشب نیز در جلسه عقد قرارداد در کنار من حضور داشت تا من هر چه سریعتر با استقلال تمدید کنم. کاپیتان رحمتی نیز در این مدت با من تماس داشت و جویای آخرین وضعیت من بود و مرتبا من را برای حضور در استقلال تشویق می کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: قهرمانی با استقلال در لیگ برتر یا جام حذفی در کنار حضور موفقیت آمیز در لیگ قهرمانان آسیا تمام انگیزه ی من برای فصل پیش روی است. همچنین در تیم ملی نیز روزهای مهمی پیش روی ما است که باید برای سربلندی تیم ملی نیز تلاش دو چندانی داشت. من قهرمانی های زیادی را تجربه کرده ام اما می دانم قهرمانی با استقلال طعم دیگری دارد و برای چشیدن این طعم خاص در کنار استقلال ماندم. امیدوارم در این مسیر طولانی هواداران یکدل و یکصدا از ابتدا تا انتهای لیگ در کنار استقلال خودشان باشند.

منبع : مهر