ترافیک دفاعی پرسپولیس چالش آفرین شد؛

پست نوراللهی که بسیاری از چشمها به او خیره اند، به چالشی برای برانکو تبدیل شده است

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، این هافبک اهل استان گلستان با حضور در پرسپولیس فصل شانزدهم سومین سال حضور خود در این تیم را سپری خواهد کرد. نوراللهی که در این تیم رقیب قدرتمندی همچون کمال کامیابی نیا را در کنار خود می بیند یکی از مهمترین چالش های ذهنی برانکو در لیگ برتر خواهد بود.

در لیگ پانزدهم و زمانی که کامیابی نیا در آمادگی کامل به سر می برد، انتخاب اصلی برانکو در این پست محسوب می شد اما نوراللهی که چشم های بسیاری را به خود خیره کرده بود مهره ای نبود که به راحتی روی نیمکت گذارده شود. به همین دلیل سرمربی سرخپوشان که اعتقاد به بازی با یک هافبک دفاعی دارد از وی در سیستم لوزی خود در پست هافبک چپ استفاده می کرد تا هافبک جوان پرسپولیس که مورد اعتماد مربیان تیم ملی امید نیز بود، برای این تیم به میدان برود.

حال در لیگ شانزدهم که برانکو در پست هافبک چپ ترافیک زیاد بازیکن دارد، تنها گزینه پیش رویش برای بازی دادن به نوراللهی همان پست  اصلی اش هافبک دفاعی است. ممکن است برانکو برای نوراللهی و البته ترکیب خود یک سورپرایز ویژه داشته باشد و نوراللهی را در پستی به جز هافبک دفاعی بازی بدهد. باید کمتر از 20 روز دیگر منتظر بمانیم تا ببینم برانکو برای نوراللهی چه برنامه ای خواهد داشت. بازیکنی که فصل قبل در مواقع حساسی به کمک قرمزپوشان آمد.

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/