تیم فوتبال پرسپولیس دومین تمرین خود در جریان اردوی اوکراین را صبح امروز آغاز کرد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی ، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان برای انجام تمرین امروز، از ساعت 9:40 دقیقه از هتل خارج شدند. پنج دقیقه بعد آنها در زمین حاضر بودند و بازیکنان برای گرم کردن بدن‌هایشان به انجام کارهای مختلف با توپ پرداختند که برای حدود 15 دقیقه به طول انجامید.

بخش اصلی تمرین امروز سرخپوشان از ساعت 10 صبح آغاز شد و به این منظور مارکو استیلینوویچ در بخش مجاور زمین موانعی را چیده بود که بازیکنان برای حدود 20 دقیقه به تمرین در این بخش پرداختند. سرعت، چابکی و رفلکس‌ها از جمله مواردی بود که در این مرحله مرور شد.

پس از آن سرخپوشان به سه گروه تقسیم شدند. بیرانوند و لوبانوف تمرینات اختصاصی دروازه‌بانی را زیر نظر ایگور پانادیچ دنبال می‌کردند. تمریناتی که بخشی از آن نیز با کمک موانع انجام می‌شد و حسابی عرق دروازه‌بان‌ها را در آورده بود.

گروه دیگر سرخپوشان که متشکل از عناصر هجومی تیم بودند، در نیمی از زمین زیر نظر چوک کار می‌کردند. چوک در جریان این تمرین با سوت‌ زدن‌های متوالی موارد مورد نظر خود را به بازیکنان انتقال می‌داد و با کوچکترین اشتباه و نقص، کار را متوقف کرده و خواهان آن می‌شد که دقیقا آنچه مورد نظر است، انجام شود. او سفت و سخت این برنامه تمرینی را دنبال می‌کرد.

اما گروه دیگر بازیکنان، مدافعان و هافبک‌های دفاعی بودند که برانکو شخصا روی تمرین آنها نظارت داشت. در این بخش از تمرین گردش توپ به خط دفاع و انتقال آن به هافبک‌ها و همچنین آرایش نفرات هنگامی که توپ در اختیار حریف بود مورد توجه قرار داشت.تمرین صبح امروز در حالی انجام شد که همه بازیکنان حاضر در اردو بدون هیچ مشکلی در اختیار کادر فنی بودند.

پس از این مرحله از تمرین، بازیکنان بار دیگر در اختیار بدنساز تیم قرار گرفتند تا برنامه‌های خود را دنبال کنند. پس از آن، تمرین در قالب یک تیم دنبال شد و بازیکنانی که در مرحله قبل کارهای دفاع و حمله را جدای از هم مرور می‌کردند، کنار هم قرار گرفتند.

در این بخش از تمرین که باز هم با تذکرهای مختلف برانکو همراه بود، انتقال توپ از دفاع به حمله، بازی بدون توپ، گردش نفرات در زمین در شرایط صاحب توپ بودن یا در اختیار نداشتن توپ، مقابله با حملات و موارد دیگر انجام شد.

بازیکنان پرسپولیس 105 دقیقه پس از آنکه در زمین فوتبال حاضر شدند، از ساعت 11:30 راهی سالن بدنسازی شدند.تمرین صبح شنبه سرخپوشان ساعت 12:15 به وقت محلی (ساعت 13:45 به وقت تهران) پایان یافت.

گفتنی است؛ تمرین نوبت بعدازظهر از ساعت 18 آغاز خواهد شد.

کلمات کلیدی: پرسپولیس -