بارانی:اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم

هافبک تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که این تیم حضور در نیمه بالای جدول را نشانه گرفته است.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، صادق بارانی در مورد پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان در اهواز اظهار داشت: برد شیرینی بود، هرچند که ما در چند بازی گذشته هم مستحق برد بودیم، ولی متأسفانه با بدشانسی مواجه شدیم و هفت هفته برای برد انتظار کشیدیم. در نهایت قرعه به نام استقلال خوزستان افتاد، درحالی‌که ما بازی بسیار سختی داشتیم.

 

«شکست دادن استقلال خوزستان در زمین این تیم کار آسانی نبود»، وی ضمن بیان این جمله در پاسخ به این پرسش که «پیکان از تعطیلات لیگ ضربه نخواهد خورد؟»، گفت: تعطیلات برای فوتبال ایران خوب نیست و تیم‌ها از شرایط مسابقه خارج می‌شوند. البته تعطیلی قبلی به سود تیم ما شد، ولی امیدوارم از این تعطیلی ضربه نخوریم.

 

بارانی در واکنش به اینکه برخی معتقدند پیکان امسال هم باید برای فرار از سقوط بجنگد، تصریح کرد: پیکان اصلاً به سقوط فکر نمی‌کند و همه مربیان لیگ برتری هم می‌دانند که امسال تیم خوبی داریم. ما واقعاً بازیکنان و کادر فنی خوبی در اختیار داریم و به نیمه بالای جدول فکر می‌کنیم.

 

هافبک تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سؤال که کدام تیم مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شود، خاطر نشان کرد: اعتقاد من این است که تراکتورسازی شانس اول قهرمانی است، چرا که تیمی بسیار خوب و کامل است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/