سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در بحث اخیر مسدود شدن حساب باشگاه پرسپولیس، مبلغ دویست میلیون تومان از حساب باشگاه برداشت شد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، علی اکبر طاهری درباره نمایش اخیر بازیکنان پرسپولیس برابر سپاهان اصفهان اظهار داشت: بالاخره فوتبال است و وقتی شما تلاش کنی و زحمت بکشی مزد آن را خواهی گرفت و در بازی اخیر هم بازیکنان و کادر فنی ما بخوبی تلاش کردند و به نتیج ای خوب رسیدند. ان شالله که این روند ادامه داشته باشد و ما بتوانیم به هدف مان برسیم.

 

وی درباره موضوع مسدود شدن حساب باشگاه پرسپولیس از سوی اداره مالیات گفت: یکی از نکات جالب همین است که این باشگاه در حالیکه سود ده نبوده اما مالیات بر درآمد برای آن در نظر گرفته شده است.بخشی از مالیات تکلیفی است که باید پرداخت شود. بخشی به حقوق افراد بر می گردد که آن هم باید پرداخت شود اما این مالیات حدودا 30 میلیارد تومانی مالیات عملکرد است که باشگاه پرسپولیس مشمول آن نمی شود. در اینجا چون بحث مرتب نبودن صورت مالی مطرح می شود و حسابرس عدم اظهار نظر می زند، علی الراس می شود و حساب باشگاه مسدود می شود. یعنی رصد می کنند و تا پولی به حساب باشگاه وارد می شود آن را برداشت می کنند. در همین بحث اخیر مسدود شدن حساب باشگاه پرسپولیس، مبلغ دویست میلیون تومان از حساب باشگاه برداشت شد.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: این وظیفه رسانه ها است که به این مباحث ورود کنند. شما باید بروید و تحقیق کنید آیا باشگاه پرسپولیس مشمول این شرایط مالیاتی می شود؟

 

وی درباره اینکه چه راهکاری برای باز کردن حساب باشگاه در نظر گرفته است گفت: اول باید ببنیم راهکار را می پذیرند؟ بعد وارد صحبت شویم.

 

طاهری درباره سرنوشت اختلافات باشگاهش با سازمان لیگ بر سر سامانه 3090 گفت: 7هفته از لیگ را جلو رفته ایم و صدا و سیما یکبار اجازه نداده سامانه هواداری باشگاه را تبلیغ کنیم. بازی دربی استقلال و پرسپولیس برگزار شد اما شما در تلویزیون می دیدید که پشت سر میهمانان برنامه سامانه 3080 تبلیغ می شد و می گفتند فلان عدد را به این سامانه بفرستید.

 

وی درباره بحث های اخیر مبنی بر اینکه برانکو با رضاییان بازی نمی دهد تا نشان دهد هیچ بازیکنی از تیم بزرگتر نیست گفت: جایگاه پرسپولیس بسیار بالا است و اگر شما ادوار مختلف را مرور کنید می ببنید افراد بزرگی اینجا بوده اند و تلاش کرده اند. من از بازیکنان و مربیان و کادر سرپرستی تیم کمال تشکر را دارم چون واقعا صبوری کرده اند و با این همه بلا که سر تیم آمده اما حرمت نگه داشته اند. بحث فنی بازیکنان در حیطه کادر فنی است اما این طبیعی است که همه بازیکنان دوست دارند فیکس بازی کنند اما این برمی گردد به تفکرات مربی تیم.

 

طاهری که روز گذشته در مراسم ختم محمدرضا خلعتبری شرکت کرده بود در پاسخ به این سوال که چرا باید پیشکسوتان پرسپولیس در سکوت و بی خبری از دنیا بروند گفت: این بحث مهمی است و ما به همین جهت در تلاش هستیم که بحث بیمه و بازنشستگی بازیکنان کنونی تیم را درست کنیم چون خیلی زود دوره فوتبال اینها هم به پایان می رسد و باید حداقل برای این بازیکنان و آینده شان فکری کنیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه برای امور جاری خود مشکل مالی دارد اظهار داشت:  مگر ما به جایی وصل هستیم؟ آیا به خزانه بانک مرکزی و یا چاه نفت وصل هستیم؟ ما مثل بقیه باشگاهها نیستیم و باید خودمان درآمدزایی نمائیم که متاسفانه اجازه نمی دهند.

 

طاهری در پایان درباره اینکه باشگاه بازیکنان را از مصاحبه در میکسدزون منع کرده است و این وضع تا کی ادامه خواهد داشت گفت: تا زمانی که سنگ اندازی های برخی به پایان برسد. صدا و سیما می گوید نمی گذاریم سامانه شما تبلیغ شود اما شما باید با ما مصاحبه کنید و ما هم گفتیم این کار را نمی کنیم. 

منبع: کاپ

انتهای پیام/