سرمربی تیم تراکتورسازی بعد از بازی دیروز محمد ابراهیمی را بازیکنی خودخواه خواند؛ منظور قلعه‌نویی به موقعیت‌هایی بود که این بازیکن در طول بازی از دست داد.

به گزارش فرتاک ورزشی، محمد ابراهیمی که در طول سال های گذشته همواره یکی از بازیکنان متوسط روبه بالای فوتبال ایران بوده، در یکی دو سال گذشته دوران پرفراز و نشیبی داشته است. ابراهیمی بعد از خط خوردن از تیم ملی فوتبال، وارد دوران افت خود شد و نیمکت نشینی در تراکتورسازی زمان رسول خطیبی باعث شده خیلی ها فوتبالش را تمام شده بدانند اما حضور در گسترش فولاد و بازی کردن مداوم زیر نظر مربی که کاشف ابراهیمی در فوتبال بود(فراز کمالوند) دوباره این بازیکن را احیا کرد. ابراهیمی در گسترش فولاد طلایی ترین دوران خود در لیگ برتر را سپری کرد و در لیگ پانزدهم عنوان دومین بازیکن باارزش را به دست آورد. نمایش های ابراهیمی در نیم فصل دوم سال گذشته برای گسترش فولاد هم موثر واقع شد و در کل این بازیکن توانست انتقادهایی را روانه کی‌روش کند که چرا او به تیم ملی دعوت نمی شود.

ابراهیمی در ابتدای لیگ شانزدهم دوباره راه تراکتورسازی را در پیش گرفت. اگرچه او در برخی بازی های تراکتورسازی عملکرد خوبی داشته اما فراز و نشیب هایی داشته در نوع خود عجیب است. ابراهیمی که نیم فصل دوم سال گذشته در هر بازی یا گل می زد یا پاس می داد، امسال در تراکتورسازی در برخی بازی ها فوق العاده ظاهر شده و در برخی مسابقات عملکردی ضعیف داشته است. همین مساله هم دیروز صدای اعتراض امیر قلعه نویی را بلند کرد.

مهاجم تراکتورسازی در بازی با پدیده مشهد موقعیت هایی را از دست داد که شاید می توانست دقت بیشتری داشته باشد. او در دقیقه 5 بازی در حالی که می توانست بازیکنان دیگر را صاحب توپ کند، اقدام به شوتزنی کرد که ضربه اش بدون خطر جدی برای پدیده به بیرون رفت. 10 دقیقه بعد ابراهیمی از جناح چپ محوطه جریمه فرار کرد و در شرایطی که می توانست به بیرون پاس دهد، شوت پای چپ این بازیکن از مقابل دروازه گردان رد شد و راهی اوت شد.

در دقیقه 30 ابراهیمی با اصرار به کیانی و رفیعی، خودش پشت ضربه ایستگاهی ایستاد اما ضربه اش باز هم راهی به دروازه نیافت. 13 دقیقه بعد باز هم ابراهیمی با خودخواهی اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او پس از برخورد با هارویان راهی کرنر شد. در دقیقه 75 مسابقه هم ابراهیمی در شرایطی که به خوبی نفوذ کرد و پس از عبور از چند بازیکن توپ را وارد محوطه جریمه کرد، می توانست به بازیکنان کناری اش پاس بدهد اما باز هم اقدام به شوتزنی کرد تا توپ به بیرون برود.

مجموع این اتفاقات موجب شد تا امیر قلعه نویی در پایان بازی به انتقاد از ابراهیمی بپردازد و او را یک بازیکن خودخواه بنامد. این اتفاق در آستانه بازی با استقلال می تواندانگیزه ابراهیمی را افزایش دهد تا در بازی بزرگ هفته سیزدهم عملکرد بهتری را ارائه دهد.

 

 

انتهای پیام/