بازی روز جمعه استقلال برابر تراکتورسازی بزرگترین نبرد بین امیر قلعه نویی و مهدی رحمتی خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی، بعد از اتفاق هایی که در بازی برگشت فصل گذشته بین مهدی رحمتی و امیر قلعه نویی در ورزشگاه آزادی افتاد و منجر به محرومیت 2 جلسه ای کاپیتان استقلال شد حالا خیلی ها منتظرند ببینند واکنش این 2 در بازی روز جمعه به هم چیست. بی تردید این بازی یک نبرد انتقامی برای قلعه نویی و رحمتی است و نتیجه آن بیشتر از یک بازی سه امتیاز برای دو طرف ارزش دارد.

ماجرای اختلاف امیر قلعه نویی و رحمتی به پایان لیگ سیزدهم بر می گردد، جایی که این 2  در پایان فصل با هم اختلاف پیدا کردند و در نهایت کاپیتان استقلال با یک قرارداد گران قیمت در لیگ چهاردهم به پیکان پیوست. رحمتی در روزهای دوری از استقلال منتظر برکناری قلعه نویی بود تا بتواند باردیگر پیراهن تیم محبوبش را بر تن کند که این اتفاق چندان طول نکشید. در لیگ پانزدهم قلعه نویی از استقلال رفت، مظلومی سرمربی شد و رحمتی با استقبال هواداران به این تیم برگشت تا انتقام سنگینی از اتفاق های لیگ سیزدهم بگیرد.

زمانی که رحمتی کارش را با استقلال شروع کرد، قلعه نویی تیم نداشت ولی او پیش از بازی با استقلال در دور رفت لیگ پانزدهم سرمربی تراکتور شد و بازی بدون این که حاشیه خاصی داشته باشد با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

چند روز بعد از آن بازی استقلال و تراکتورسازی در مرحله نیمه نهایی  جام حذفی در تبریز به مصاف هم رفتند و آبی های تهرانی با درخشش سجاد شهباززاده موفق شدند تراکتورسازی را با نتیجه 2 بر یک شکست بدهند و به فینال جام حذفی صعود کنند. در این بازی هم حاشیه خاصی بین رحمتی و قلعه نویی پیش نیامد اما ظاهرا قرار این دو به بازی برگشت بود. در این بازی استقلال بعد از پیروزی برابر سایپا صدر جدول را از پرسپولیس پس گرفته بود و می توانست با پیروزی بسیار به قهرمانی امیدوار شود اما در همان دقایق ابتدایی رحمتی معادلات بازی را به زد. او با اعتراض به رفتارهای قلعه نویی در کنار خط دقایقی روند بازی را به جنجال کشید و البته این اتفاق ها هرگز به نفع استقلال تمام نشد چرا که در نهایت تراکتورسازی بازی را با نتیجه 4 بر 2 برد.

حالا بعد از گذشت حدود 4 ماه از اتفاق های آن بازی جنجالی رحمتی و قلعه نویی باردیگر روبه روی هم قرار می گیرند و همه منتظر واکنش طرفین هستند. رحمتی در اولین تمرین بعد از بازی با صبا با چهره خندان در تمرین استقلال شرکت کرد و حداقل در ظاهر اثری از نگرانی برای بازی روز جمعه در چهره او نبود و قطعا قلعه نویی هم با تجربه سال ها مربیگری در لیگ برتر فردی نیست که در به خاطر یک اختلاف قدیمی تحت تاثیر قرار بگیرد و قطعا روز جمعه تلاش می کند تا با شکست استقلال یک بار دیگر صدر جدول را پس بگیرد.

01160984

عکس: رضا سعیدی پور

 

انتهای پیام/