ذوب آهن درست از روزیکه یحیی گل محمدی رفت، تیم دیگری شد. تیمی که به راحتی می برد و راحت تر از پیروزی، هت تریک می کند و این همان معجزه ای است که حسینی در اصفهان انجام داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی، یحیی گل محمدی آخرین بار در هفته هفتم روی نیمکت ذوب آهن نشست. در آن بازی، ذوبی ها در تهران به استقلال باختند و با 6 امتیاز از 7 بازی روی پله چهاردهم قرار گرفتند. طعنه آمیز اینکه نصف همان 6 امتیاز هم در غیاب یحیی به دست آمده بود؛ برابر فولاد در اهواز که گل محمدی محروم بود و حسینی روی نیمکت نشست و 2 بر صفر برد.

5 هفته از اخراج گل محمدی سپری شده و ذوب آهن بدون او و با حسینی، 12 امتیاز از این 5 بازی گرفته است. دروازه این تیم طی 3 بازی اخیرش برابر استقلال خوزستان، صنعت نفت و پیکان باز نشده و آنها 11 گل زده اند. به همه این پوئن های مثبت در کارنامه حسینی باید یک شاهکار را هم اضافه کرد؛ بردن دربی اصفهان بعد از 6 فصل.

بعد از پایان هفته دوازدهم، تعداد حضورهای حسینی روی نیمکت ذوب آهن به 6 رسیده است یعنی دقیقا به اندازه بازیهای یحیی گل محمدی؛ ولی تفاوت این است که ذوب آهن یحیی از هر بازی 0/5 امتیاز گرفت و ذوب آهن حسینی 2/5. ذوب آهن یحیی هرگز نبرد و ذوب آهن حسینی 5 بار در 6 بازی برده. ذوب آهن یحیی در هر بازی به طور متوسط یک گل زد و یک و نیم گل خورد ولی ذوب آهن حسینی در هر بازی بیش از 2 گل زده و هر 3 بازی یک بار دروازه اش باز شده است. و فراموش نکنیم که حالا ذوب آهن حسینی صاحب بهترین خط حمله فصل هم هست.

 

انتهای پیام/